برای برگزاری جشن تولد کودکان به ویژه اگر پسرها باشند، چالش های بیشتری پیش رو خواهیم داشت.
کد خبر: ۱۲۶۷۲۰۱

انتخاب تم تولد پسرانه می تواند بارها سخت تر از انتخاب تم تولد دخترانه باشد. خوشبختانه در سورپلاس این فرصت برای شما فراهم آورده شده است که از تم های تولد مختلف دیدن کرده و با روش های نوین تزیین کیک تولد و انتخاب متن تبریک تولد آشنا شوید.

تم تولد پسرانه با تزیین کیک تولد برای جشنی رویایی

برای برگزاری جشن تولد کودکان به ویژه اگر پسرها باشند، چالش های بیشتری پیش رو خواهیم داشت. انتخاب تم تولد پسرانه می تواند بارها سخت تر از انتخاب تم تولد دخترانه باشد. خوشبختانه در سورپلاس این فرصت برای شما فراهم آورده شده است که از تم های تولد مختلف دیدن کرده و با روش های نوین تزیین کیک تولد و انتخاب متن تبریک تولد آشنا شوید. در ادامه با ما همراه باشید.


تم تولد پسرانه با تزیین کیک تولد برای جشنی رویایی

تم تولد پسرانه

پسرها نیز چون دخترها، عاشق شخصیت های کارتونی هستند، اما این شخصیت های کارتونی در میان پسرها طبیعتا تفاوت خواهند داشت. از این رو تم تولد پسرانه مورد علاقه این دسته را می توان در موارد زیر جای داد:
·       تم تولد سگ های نگهبان
·       تم تولد بتمن
·       تم تولد دزد دریایی
·       تم تولد پرسپولیس
·       تم تولد بچه رئیس
·       تم تولد پوکویو
·       تم تولد مرد عنکبوتی
·       تم تولد فیل
·       تم تولد استقلال
·       تم تولد بیبی پسر
·       تم تولد بن تن
·       تم تولد کراسل آبی
·       تم تولد تدی پسر
·       تم تولد میکی ماوس
·       تم تولد خال خالی آبی
·       تم تولد باب اسفنجی
·       تم تولد بارسا
·       تم تولد ماشین ها
·       تم تولد مینیون
·       تم تولد رئال مادرید
·       و ...

همان طور که مشاهده می کنید در انواع تم های تولد پسرانه، می توان روحیاتی مطابق روحیات پسرک ها را مشاهده کرد. سورپلاس به صورت جداگانه به هر یک از این تم ها پرداخته و تزیینات همراه آن ها و چگونگی استفاده از هر یک از این تم ها را دنبال کرده است. به این شکل شما می توانید جهت برگزاری جشن تولد خود از ایده های ارائه شده در وب سایت برگزاری و مدیریت جشن و میهمانی کمک گرفته و فضای جشن تولدی متفاوت خلق کنید. این چیزی است که در این دوره و شاید بتوان گفت که همیشه کودکان و نوجوانان ما به آن احتیاج دارند: خلق لحظاتی شاد در میان همسالان! نباید نیازهای روحی کودکان را فراموش کنیم. این چیزی است که سورپلاس همیشه در راستای سیاست های تبلیغی خود به آن پرداخته است.


تم تولد پسرانه با تزیین کیک تولد برای جشنی رویایی

تزیین کیک تولد

اما در مرحله تزیین کیک تولد باید گفت که اگر شما قصد آماده سازی و تهیه کیک تولد خانگی دارید، باید دقت عمل زیاد و سلیقه بالایی به خرج دهید. تزیین کیک تولد پسرانه نیز بهتر است مطابق با هم تم تولد پسرانه ای باشد که انتخاب کرده اید. پسرها عاشق تم تولدهایی هستند که تعدادی از آن ها را در بالا آوردیم.

به طور مثال اگر برای کودک 8 ساله خود، از تم تولد باب اسفنجی استفاده می کنید، بهتر است سفارش کیک یا تزیین کیک تولد شما نیز همان طرح باب اسفنجی باشد. این برای خود شما نیز کار چندان سختی نیست. می توانید از یک خامه زرد رنگ به همراه ترکیب قهوه ای و سفید استفاده کرده و با خامه های رنگی دیگر، سایر اجزای صورت باب اسفنجی را خلق کنید.

همین طور این موضوع در خصوص سایر تم های تولد پسرانه به همراه تزیین کیک تولد نیز صدق می کند. در سورپلاس می توانید انواع و اقسام تزیین های کیک تولد را دنبال کرده و نمونه های مورد علاقه خود را از میان آن ها دستچین کنید.

متن تبریک تولد

شاید کودک یا نوجوان شما هنوز در شرایطی نباشد که یک متن تبریک تولد برای وی به صورت آنلاین استفاده کنید، اما حتما چنین متن تبریکی را روی یک کارت تبریک نوشته و به رسم یادگاری به او هدیه بدهید. کودک و نوجوان شما می تواند هر سال این کارت های تبریک را جمع آوری کرده و آن ها را به گنجینه ای از یادگاری های خود تبدیل سازد. احتمالا جشن تولد باشکوه و فراموش نشدنی برای کودک خود ترتیب داده اید، اما باور داشته باشید که یک متن تبریک تولد صمیمانه و مملو از عشق، می تواند در کنار آن معجزه باشد.

در وب سایت سورپلاس با گنجینه بزرگی از انواع و اقسام متن تبریک تولد روبرو خواهید بود که برای افراد مختلف و در موقعیت های متفاوت عرضه شده اند. شما به راحتی می توانید از این متن های تبریک تولد بهره مند شده و از روی آن ها الگوبرداری کنید.

کلام آخر

توصیه می کنیم که با سر زدن به وب سایت سورپلاس، با دنیای جشن های مدرن امروزی به ویژه جشن تولد کودکان، نوجوانان و بزرگسالان و ایده های مربوط به آن ها آشنا شده و تحولی در سبک برگزاری میهمانی های خود ایجاد کنید.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها