jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۸۹۸ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۲

شیوع ویروس کرونا در کنار تمامی آسیب های شدید اقتصادی که به ورزش زده یک لطمه بزرگ دیگر هم به آن وارد می کند که البته نتایج آن در آینده دیده خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، یک موسسه تحقیقات ورزشی در تگزاس پیش بینی می کند که نرخ دوپینگ در روزهای قرنطینه ورزشکاران رشته های مختلف پنج برابر خواهد شد که این موضوع در دوران پساکرونا مشخص می شود.

بر اساس این تحقیقات بسیاری از ورزشکاران که از تمرینات و دوران آماده سازی به دور افتاده اند تمام تلاش خود را به کار خواهند برد تا از فرآیند حرفه ای دور نشوند. این مورد به این منجر خواهد شد که آگاهانه و یا ناآگاهانه رو به استفاده از داروهایی بیاورند که بسیاری از آنها مجاز نیست.

وزنه برداری، کشتی، بیسبال، فوتبال و دوچرخه سواری رشته هایی هستند که بیشترین تعداد موارد دوپینگی را در خود ثبت کرده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر