jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۹۵۲ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۵۰

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از برخورد پلیس با کری‌ خوانی و ایجاد ناامنی روانی در فضای حقیقی و مجازی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، سردار علی ذوالقدری با بیان اینکه وظیفه پلیس امنیت عمومی برقراری نظم و امنیت برای کلیه شهروندان است، گفت: در همین راستا نیز برای وظیفه ذاتی خود با هرگونه اقدام به ایجاد ناامنی چه در فضای حقیقی و چه در فضای عمومی برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به وقوع چندین مورد کری‌خوانی و ایجاد ناامنی در فضای مجازی، تصریح کرد: پلیس امنیت این موضوعات را نیز رصد کرده و با هماهنگی پلیس فتا اقدام به برخورد با موارد مجرمانه خواهد شد. کمااینکه چندی پیش هم دو شرور معروف که با کری خوانی برای یکدیگر در شهر ری آن را در فضای مجازی نیز ادامه داده و موجب از بین رفتن امنیت روانی شهروندان شده بودند، برخورد شد.

رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: این افراد با رجزخوانی در فضای مجازی و تهدید یکدیگر اقدام به قرار نزاع در یکی از معابر کرده و با قدرت‌نمایی و عربده کشی آرامش مردم را به مخاطره انداخته بودند. در همین راستا نیز مخفیگاه این متهمان در شهرک گلستان مورد شناسایی قرار گرفت و هر دو متهم در عملیات‌های جداگانه و با مجوز قضایی دستگیر شدند.

ذوالقدری افزود:‌در پرونده‌ای دیگر شش شرور سطح یک پایتخت که اقدام به کری‌ خوانی در فضای مجازی کرده و پس از آن با سلاح وینچستر در محله جنت آباد ناامنی ایجاد کرده بودند، دستگیر شدند.

وی تاکید کرد که پلیس امنیت عمومی تهران اقدام به رصد فضای مجازی کرده و در صورت مشاهده چنین مواردی با این افراد برخورد قانونی انجام خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر