jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۷۹۹ ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۰

در شرایط تعطیلی فوتبال به دلیل شیوع کرونا یک خبر بسیار سر و صدا کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از msn، فوتبالیستی که گمان می رفت مرده باشد به صورت زنده و سالم رویت شد. 

بر اساس گزارش بیلد باشگاه شالکه در سال 2016 اعلام کرد یکی از بازیکنان رده های پایه این تیم به نام هیانیک کامبا در یک سانحه رانندگی فوت کرده است. اما در عین شگفتی کامبا مجددا در آلمان به عنوان تکنسین شیمیایی یک شرکت رویت شده است. بلافاصله بعد از این اتفاق همه چیز مورد بررسی قرار گرفت و ثابت شد این بازیکن زنده است. تحقیقات نشان داد که همسر سابق کامبا در این ماجرا دخیل است. او برای گرفتن پول از بیمه به همراه همسر سابقش دست به چنین کاری زده بود و در واقع از بیمه کلاهبرداری کرده است. 

والدین کامبا در سال 1986 از کنگو به آلمان مهاجرت کرده بودند اما در سال 2005 دیپورت شدند. اما کامبا برای آنها منجی شد چرا که باشگاه شالکه به او ویزای کار داد. او خلافی مرتکب نشده اما به نظر می رسد می تواند علیه همسر سابقش اقامه دعوی کند. ولی با این حال امکان ندارد که کامبا متوجه نشده اخبار مربوط به مرگ او در آلمان پخش شده بنابراین زودتر می توانست واکنش نشان دهد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر