jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۵۸۹   ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۹:۴۳

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری ۴ عامل درگیری مسلحانه منجر به تیراندازی در غرب تهران خبر داد و گفت: این اشرار مسلح در مخفیگاهشان در عملیات های مستقل دستگیر شدند.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار علی ذوالقدری گفت: در اواخر سی ام فروردین ماه تعدادی از شهروندان ساکن غرب تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و و در خصوص درگیری مسلحانه و عربده کشی و قدرتنمایی با سلاح سرد و گرم توسط چند جوان شرور در یکی از خیابان‌های محدوده محله جنت آباد اعلام شکایت کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه عاملان این درگیری مسلحانه، قبل از رسیدن مأموران از محل گریخته بودند، تصریح کرد: شاهدان ماجرا اظهار داشتند، تعدادی شرور با عربده کشی و قدرت نمایی با سلاح موجب رعب و وحشت برای اهالی محل شده و با یکدیگر درگیر و در نهایت با استفاده از سلاح گرم و شلیک گلوله از محل گریخته‌اند.

وی با اشاره به اینکه این تیراندازی خوشبختانه آسیب و خسارت جانی در پی نداشت، بیان داشت: مأموران پلیس با شناسایی تعدادی از عاملان این درگیری مسلحانه دریافتند که متهم اصلی از تهران خارج شده و به یکی از شهرستان‌های اطراف پایتخت گریخته است که در نهایت پس از تلاش‌های مستمر مأموران مخفیگاه متهم را در یکی از روستاهای شهرستان ورامین شناسایی کردند.

ذوالقدری ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و متعاقب آن با گرفتن نیابت قضائی تیمی از مأموران پایگاه دوم به مخفیگاه متهم اعزام شدند و پس از مراقبت‌های ویژه پلیسی موفق شدند عامل اصلی این درگیری مسلحانه را در صبح روز هشتم اردیبهشت ماه در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از آن محل یک قبضه سلاح جنگی و چند قبضه سلاح سرد کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه مخفیگاه دو متهم دیگر این پرونده چند ساعت پس از دستگیری نفر اصلی در محدوده غرب تهران شناسایی شد، خاطر نشان کرد: متهمان در اظهارات خود علت این درگیری مسلحانه را اختلاف حساب قدیمی با یکی از ساکنان ِمحل درگیری اعلام کردند.

سردار ذوالقدری در پایان با بیان اینکه آخرین نفر از عاملان این درگیری در غروب روز دهم اردیبهشت ماه در یکی از شهرستان‌های شمالی کشور دستگیر شد، تصریح کرد: هر ۴ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر