jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۴۹۳ ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۵

مهران مدیری امشب در برنامه دورهمی درباره موضوعات مختلف استند آپ اجرا کرد.

به گزارش جام جم انلاین از باشگاه خبرنگاران ،مهران مدیری امشب در برنامه دورهمی درباره موضوعات مختلف استند آپ اجرا کرد.

مدیری گفت:شنیدم یک کارشناسی می‌گفت در مدت شیوع کرونا سالمندان بیشتر از بقیه مردم رعایت کردند، در واقع شما به ندرت سالمندان را درسطح شهر می‌بینید. اما جدا از قضیه کرونا ما یک مقدار با فقر سالمند مواجه شده ایم.

وی ادامه داد:یک فیلم می‌خواهیم بسازیم اگر یک نقش سالمند در آن باشد، هیچ کس پیدا نمی‌شود، ما شالله یکی از یکی جوان‌تر است.

وی بیان کرد:من یک بار براساس سن شناسنامه گفتم با این بازیگر قرارداد ببندیم، کاراکتر ما ۷۰ ساله اس و این بازیگر خوب است. اما زمانی که برای قرارداد آمد دیدم کفران نعمت می‌شود نقش عروس را به او دادیم. گفتم زنگ بزنید به بازیگر دیگری که ۷۸ ساله است بعد که آمدند گفتم این بازیگر هم برای آن نقش خوب نیست بلکه نقش دختری که در بحران بلوغ است را به او دادیم. (خنده)

مدیری توضیح داد:خدا رحمت کند یک زمانی نقش خانم بازیگر مسن می‌خواستیم یک لیست از بهترین هنرمندان خانم خیرآبادی، خردمند، مهرنیا، ودادیان، هوشمند، ریاحی، رنجبر، شهابی، سلیمانی همه درجه یک روحشان شاد.

در بخش دیگر مهران مدیری کامنت‌ها مخاطبان را خواند.

هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی برسد از بیرون به خانه بیام برق را با لگد روشن کنم، مامانم بهم لبخند بزند بگوید آفرین.

مدیری اگر منو لایک کنی قول میدم در قرنطینه بمانم و بیرون نیام.

یکی از دو تا مهمانان که می‌آیند با کرونا روبرو کنید کرونا فرار می‌کند.

یک مدت برای اینکه بابام بهم افتخار کند درخانه کت و شلوار پوشیدم حتی در خواب کیف سامسونت زیر پتو می‌بردم.

فشاری که در ایام قرنطینه روی گوشی‌های ما آمد در ایام جنگ جهانی روی اروپا نبود.

از وقتی شنیدم که قراره ۱۰۰ میلیون دلار به کاشف واکسن کرونا جایزه بدهند منم در خانه آزمایش می‌کنم، وایتکس با ژلوفن قاطی کردم ببینم چی میشه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر