jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۰۵۰ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۲۰:۴۰

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از کشف مقادیری زیادی اقلام ضدعفونی‌ کننده در یک چلوکبابی خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، سرهنگ نادر مرادی با اعلام خبر کشف مقادیری اقلام ضدعفونی‌ کننده از یک چلوکبابی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: صبح روز گذشته مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ از تخلیه بار بسته‌های مشکوک در یک واحد چلوکبابی در جنوب تهران توسط راننده و سرنشین یک دستگاه کامیون مطلع و بلافاصله برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ ادامه داد: با حضور مأموران در محل، متصدی واحد صنفی که در حال پذیرش محموله کامیون بود، عنوان کرد، مالک اصلی اموال نبوده بلکه واحد صنفی خود را در اختیار مالک این اموال قرار داده است.

وی با بیان اینکه مأموران پلیس در تحقیقات تکمیلی دریافتند، محموله تخلیه شده توسط راننده و سرنشین کامیون، مربوط به یک شرکت تولیدی مواد ضدعفونی‌کننده در یکی از شهرستانهای شرقی کشور است، تصریح کرد: در بازرسی از کامیون بیش از دو هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده فله‌ای، 191 عدد افشانه الکلی و 33 هزار عدد ماسک کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه واحد صنفی با دستور قضائی پلمب و کامیون موصوف توقیف شد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را پنج میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

به گفته مرادی، در این رابطه سه متهم دستگیر شدند و پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر