jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۰۳۱ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۲۹

فراخوان نخستین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار» استان البرز تمدید شد.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر،مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جشنواره سراسری فیلم  کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار» تا ۳۱ اردیبهشت ۹۹ تمدید شد.

این جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و انجمن سینمای جوانان این استان با همکاری موسسه سینمایی نقطه دید برتر (pov)، با موضوع «در خانه می‌مانیم» برگزار می شود.

تمامی مراحل برگزاری جشنواره (دریافت، نمایش، داوری، اختتامیه و ... ) به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

جشنواره «خونه بهار» با هدف تشویق هموطنان به ماندن در خانه و قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا شکل گرفته و آثاری که در فضای خارج از خانه و با ایجاد ریسک ابتلا به بیماری تولید شوند از چرخه بررسی آثار خارج می شوند.

موضوعات جشنواره عبارتند از دورهمی‌های خانوادگی، ورزش در خانه، بهداشت فردی و عمومی، سرگرمی و بازی‌های خانوادگی، آیین‌های نوروزی، پلیس؛ امنیت و خانواده، ماه مبارک رمضان و خانواده.

این جشنواره در ۲ بخش اصلی بدون محدودیت سنی و بخش ویژه کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۶ سال برگزار می شود.

شرایط شرکت در جشنواره عبارتند از  ۱) حداڪثر مدت زمان هر فیلم  ۳ دقیقه باشد. ۲) فیلم‌ها و عکس‌ها حتما در فضای خانه و با موضوع جشنواره باشد. ۳) فیلم و عکس ارسالی بعد از رویت و تایید از طریق ستاد جشنواره در فضای مجازی منتشر خواهد شد. ۴)  فیلم‌ها ارسالی باید با موبایل، تصویربرداری شود و باید با حجم پایین و فرمت‌های قابل پخش در فضای مجازی (می‌تواند با تدوین و صداگذاری  یا بدون تدوین) باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر