jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۹۹۳ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۷

در برنامه «ساتردی نایت لایو» که با حضور برد پیت از خانه انجام شد، این بازیگر در نقش یک پزشک دستورالعمل‌های غلط ترامپ درباره کرونا را دست انداخت.

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری مهر،شوی شبانه مشهور «ساتردی نایت لایو» یا «شب شنبه زنده» که از برنامه‌های شبانه مشهور آمریکاست، برای دومین بار در دوره قرنطینه از خانه برگزار شد و برد پیت از مهمانان آن بود که از خانه به اجرای برنامه پرداخت.

پیت در نقش شخصیت دکتر آنتونی فاوچی درباره ویروس کرونا صحبت کرد و در سخنانش گفت که اطلاعات نادرست زیادی درباره این ویروس داده می‌شود و می‌خواهد روشن کند که رییس جمهوری سعی داشت در این باره چه بگوید.

در این بخش به جای تمرکز بر شوخی، این برنامه کمدی به دنیای واقعی برگشت و بخش‌هایی از سخنان ترامپ درباره ویروس کرونا را پخش کرد و درباره هر بخش توضیح داد.

در بخش اول ترامپ می گفت نشست‌های متعددی داشته و نسبتاً زود واکسن آن درست می‌شود.

در اینجا پیت در نقش فاوچی توضیح داد که «نسبتا زود» که ترامپ گفته یک عبارت جالب است. این نسبتاً زود به نسبت چه سنجیده می‌شود؟ به نسبت کل تاریخ زمین؟ اگر این طور باشد، مطمئناً ساخت واکسن سریع انجام می‌شود اما اگر شما بخواهید به یک دوست بگویید که نسبتاً زود آنجا خواهم بود و آن وقت یک سال و نیم دیگر پیشش بروید ممکن است تا آن موقع دوست شما از دست رفته باشد.

وی بعد به گفته ترامپ «مثل یک معجزه، ناپدید می‌شود» پرداخت و یادآوری کرد که معجزه می‌تواند عالی باشد اما تکیه به معجزه نمی‌تواند پلن A و برنامه اصلی باشد، حتی اگر کاپیتان سالی سعی کند که اول در فرودگاه بنشیند. [اشاره به دادگاهی کردن خلبان سالی برای اینکه هدف اصلی او نشستن در فرودگاه نبود و رودخانه را برای فرود انتخاب کرد.]

وی عبارت ترامپ درباره تست کرونا به عنوان یک چیز زیبا اشاره کرد که همه آن را خواهند داشت و گفت نمی‌فهمد چطور می‌توان تست را زیبا توصیف کرد مگر اینکه تعبیر آدم از زیبا یک گوش‌پاک کن باشد که بخواهد مغزش را ترو تمیز کند و به این ترتیب شاید معنی واقعی این باشد که دست کسی به تست نمی‌رسد.

پیت در نقش دکتر فاوچی پاسخ کلامی به اظهارات ترامپ درباره تزریق مواد ضدعفونی کننده برای از بین بردن ویروس نکرد و تنها از چهره‌اش و نگاهی کاملاً گنگ استفاده کرد تا نشان دهد این حرف چقدر بی‌معنی بوده است و درباره روش‌های از بین بردن آن با ضربه، تنها صورتش را در دست گرفت و گفت با وجود اینکه می‌داند دست زدن به صورت چقدر نادرست است، این کار را کرده است.

وی در انتها گفت: می‌دانم اخراجم می‌کنند اما تا آن زمان هستم تا حقایق را برای هر کسی که گوش می‌دهد روشن کنم تا این کارها را نکنند. به حرف‌هایی که می‌زنند و می گویند اگر مواد شستشو را بخورید ویروس را از بین می‌برید، گوش نکنید.

برد پیت در انتها کلاه‌گیس را از سرش برداشت و با صدای واقعی خودش از دکتر فاوچی واقعی برای آرامش و شفافیت وی در این مدت بی‌نظیر، تشکر کرد. وی همچنین از بخش پزشکی که نخستین پاسخ دهندگان به ویروس کرونا هستند و خانواده‌های آنها تشکر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر