jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۹۷۸ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۰۴

دستیار پیشین کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران در ماجرای پاداش‌های این مربی از وی حمایت کرد.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: مدتی است که بحث پاداش‌های کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران نقل محافل ورزشی شده است.

امید نمازی که حدود ۳ سال دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران بود، امروز (یکشنبه) با انتشار پستی در فضای مجازی توضیحاتی در این خصوص داد و اظهار داشت: چند وقتی است که این موضوع در رسانه‌های ایران خیلی حاد شده و صحبت‌های زیادی درباره آن مطرح می‌شود. من هم چند وقتی است که دوست داشتم به این موضوع ورود کنم چرا که خیلی وقت‌ها به اشتباه برخی صحبت‌ها مطرح می‌شود.

وی ادامه داد: من با کی‌روش رابطه نزدیکی داشتم و حدود ۳/۵ سال با او در تیم ملی ایران کار کردم و به مسائل مالی بین او و فدراسیون که طبق قراردادش هم بود، اشراف زیادی دارم، چون بیشتر اوقات من رابط بین او و فدراسیون بودم و باید کی‌روش را در این جلسات همراهی می‌کردم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: یکسری پاداش‌ها در قرارداد کی‌روش آمده بود که او تا سنت و دلار آخر آن را هم می‌خواست و حقش بود، ولی اینکه بگوییم بیرون از قرارداد کی‌روش پول یا پاداشی اضافه به او تعلق گرفته به هیچ عنوان این موضوع را قبول ندارم. در این ۳/۵ سال که با او کار کردم، هیچ‌وقت چنین اتفاقی رخ نداد. کی‌روش حتی بارها پاداش‌های خود را با دستیاران ایرانی تقسیم کرد.

نمازی در پایان خاطرنشان کرد: دستیاران خارجی بحث‌شان جدا بود چراکه خودشان قرارداد داشتند و در آن قراردادها هم پاداش‌هایی وجود داشت، ولی ما به عنوان دستیاران ایرانی خصوصا من، هیچ پاداشی در قراردادمان تعریف نشده بود. به همین خاطر کی‌روش به دلیل حُسن‌نیتی که داشت از پاداش‌هایی که به خود و دیگر اعضای تیم تعلق می‌گرفت به دستیاران ایرانی هم می‌داد. در شرایطی که هیچ اجباری برای این کار نداشت و فقط او از روی حسن نیت چنین کاری می‌کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر