jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۹۵۹ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۷

ثبت نام فصل دوم مسابقه بزرگ تلویزیونی «دست فرمون» به تهیه کنندگی محمود محمودی و اجرای کامبیر دیرباز آغاز شد.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، ثبت نام فصل دوم مسابقه بزرگ تلویزیونی «دست فرمون» آغاز شده است که سال گذشته فصل اول آن  با اجرای کامبیر دیرباز و تهیه کنندگی محمود محمودی از شبکه نسیم پخش  شد.

برای اولین بار طراحی پیست برای این مسابقه تلویزیونی در نظر گرفته شده تا شرکت کنندگان به صورت حرفه‌ای با یکدیگر به رقابت بپردازند.

برای شرکت در مسابقه‌ «دست فرمون» که پخش آن از شبکه نسیم به زودی آغاز خواهد شد، باید شرایط و ضوابط شرکت در مسابقه را بدانید و آنهارا رعایت کنید و در سایت «دست فرمون» ثبت نام کنید.

دستورالعمل و ضوابط واجدین شرایط شرکت در برنامه:

حضور تمامى افراد داراى گواهینامه راهنمایى و رانندگى آزاد است.

شرکت در این دوره برنامه «دست فرمون» فقط از طریق ثبت نام از سایت امکان پذیر است.

رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است.

حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد.

با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده توسط گروه برنامه ساز، حضور حداقل یک نفر از اعضای خانواده به همراه شرکت کننده در هنگام ضبط برنامه الزامی است.

رعایت شئونات اسلامی در لوکیشن و فضا‌های مجازی الزامی بوده و در صورت مشاهده موارد ممنوعه، شرکت کننده حذف می شود.

پس از ثبت نام اولیه در سایت، در مرحله بعدی ثبت نام، توسط گروه برنامه ساز با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که در صورت عدم پاسخگویی و یا در دسترس نبودن و … شرکت کننده از لیست ثبت نام خارج خواهد شد.

حضور در تمامی مراحل مختلف فیلمبرداری الزامیست و در صورت همکاری نکردن شرکت کننده با تیم برنامه ساز، شرکت کننده حذف می شود.

در طول ضبط برنامه و مسابقه، شرکت کننده موظف است به رای و نظرات برنامه سازان احترام گذاشته و از آنها تبعیت کند.

احترام به قوانین و مقررات برنامه الزامیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر