jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۸۲۲ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۸

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد روز گذشته اظهارنظر جالبی درباره مبلغ قرارداد خود داشت.

به گزارش جام جم آنلاین ، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد که گفت و گویی با خبرورزشی انجام داده می گوید درصورتی که این فصل از رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران نیمه تمام بماند باقی مانده دستمزد خود را نمی گیرد. 

با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط بد اقتصادی که این بیماری برای ورزش به وجود آورده بسیاری از ورزشکاران اقدام به بخشیدن طلب های خود کرده اند، چیزی که فعلا در رابطه با ورزشکاران ایرانی به خصوص فوتبالیست ها صدق نمی کند. اما در این میان جواد نکونام هم می تواند یک الگو باشد و هم استثنا. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر