jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۷۱۴ ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۶

یک مقام نظامی آمریکا گفت که ۲۶ ناو جنگی این کشور پرسنل مبتلا به کرونا دارد.

به گزارش جام جم آنلاین از  خبرگزاری فارس، یک مقام نظامی آمریکا گفت که در ۲۶ ناو جنگی این کشور موارد مبتلا به ویروس کرونا گزارش شده است.

این مقام نظامی که با پایگاه اینترنتی هیل گفت‌وگو می‌کرد، افزود تمامی این ناوهای جنگی در بندر بوده و هر کدام تعدادی مبتلا به ویروس کرونا دارند.

وی گفت که ۱۴ ناو دیگر نیز موارد ابتلا به ویروس کرونا داشته‌اند که تمامی ملوانان آنها در حال حاضر بهبود یافته‌اند.

از ۲۹۷ ناو جنگی فعال آمریکا در حال حاضر ۹۰ ناو در دریا بوده و هیچ مورد ابتلا به کرونا در این ناوها گزارش نشده است.

در حال حاضر ۳۵۷۸ نفر از نظامیان آمریکایی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که از این تعداد دو نفر جان خود را از دست داده، ۸۵ نفر در بیمارستان بستری بوده و ۱۰۷۳ نفر نیز بهبودی خود را بدست آورده‌اند.

نیروی دریایی آمریکا با ۱۲۹۸ مورد، یک سوم از مبتلایان به ویروس کرونا در ارتش آمریکا را داراست که تقریبا نیمی از این تعداد نیز، مبتلایان به ویروس کرونا در ناو هواپیمابر «تئودور روزولت» هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر