jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۶۸۶ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۶

برنامه «ورزش تعطیل نیست» با رویکرد ورزش در خانه با شروع ماه رمضان هر روز روی آنتن شبکه ورزش می رود.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، شبکه ورزش سیما نیز با تدارکی خوب به استقبال ورزش دوستان در این ایام می‌رود. حالا که مسابقات و رویداد‌های ورزشی نیز به دلیل ویروس کرونا حدود ۲ ماه است که تعطیل شده، شبکه ورزش با پخش روزانه برنامه «ورزش تعطیل نیست» در تلاش است تا همچنان از طریق آموزش و تشویق عموم مردم در رده‌های سنی مختلف، فرهنگ ورزش کردن را ادامه داده و این مهم را به تک تک ورزشکاران و ورزش دوستان به نوعی منتقل کند.

«ورزش تعطیل نیست» با تدارکی وسیع‌تر هر روز از ساعت ۱۶ مهمان خانه‌های بینندگان می شود.

این برنامه با حضور کارشناسان رشته‌های مختلف ورزشی و موضوعات ورزشی، چون مدیریت ورزشی، سینما و ورزش، پزشکی ورزشی و... همه روزه در ایام ماه مبارک رمضان  به تهیه کنندگی مجتبی پوربخش و با اجرای محمد میر و مجتبی پوربخش، پخش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر