jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۴۴۲ ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۰۳

خبرگزاری رسمی سوریه گزارش کرد که عده‌ای افراد ناشناس به یک خودروی نیروهای آمریکایی در جنوب «الحسکه» حمله کردند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، خبرگزاری رسمی کشور سوریه «سانا»، امروز (دوشنبه)، گزارش کرد که عده‌ای افراد ناشناس به خودروی نظامیان آمریکا در دو راهی روستای «رویشد» در جنوب الحسکه (شمال شرق سوریه) حمله کرده‌اند که به دنبال این اقدام، عده‌ای زخمی شدند.

در همین ارتباط، برخی منابع گزارش کردند که در خودروی یادشده تعدادی سرباز آمریکایی و عناصری از شبه‌نظامیان کُرد موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» (قسد) حضور داشتند که تعدادی ناشناس به آن حمله می‌کنند.

در همین خصوص، خبرگزاری اسپوتنیک گزارش کرد که آمریکا برای شبه‌‌نظامیان موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» (قسد) دوره‌های آموزش نظامی برگزار می‌کند و سپس آنها را جذب می‌کند.

به گزارش این منابع، در این حمله،‌ خودروی هامر از کار می‌افتد و همچنین چند تن از سرنشینان آن مجروح می‌شوند.

در همین ارتباط، اهالی دو روستا در شمال شرق سوریه، پیشتر، ضمن سد کردن راه یک کاروان نیروهای آمریکایی، آنها را مجبور به عقب‌نشینی کرده بودند

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر