وین رونی، ستاره سابق منچستریونایتد لیونل مسی را به کریستیانو رونالدو ترجیح می دهد.
کد خبر: ۱۲۶۴۳۹۲

به گزارش جام جم آنلاین ، ورزش سه نوشت: دوران ظهور ستاره ای به نام کریستیانو رونالدو در منچستریونایتد با حضور درخشان وین رونی در این تیم همراه شد و این زوج سالها عملکرد فوق العاده ای در ترکیب شیاطین سرخ داشتند. اما وین رونی ضمن تمجید از رونالدو، معتقد است مسی با خونسردی بیشتری بازی می کند.

وین رونی گفت: "وقتی ما کارمان کنار رونالدو را آغاز کردیم تمام تمرکز او معطوف به گلزنی نبود، اما شما می توانستید ببینید تمام خواسته او تبدیل شدن به بهترین بازیکن جهان است. او به شدت تمرین می کرد، کریستیانو به یک گلزن شگفت انگیز تبدیل شد و او و مسی قطعا بهترین بازیکنانی هستند که فوتبال به چشم خود دیده است.

اما علیرغم دوستی ام با کریستیانو، من مسی را ترجیح می دهم. به همین دلیلی که من عاشق تماشای ژاوی و پل اسکولز هستم، این موارد متفاوت در بازی مسی است. من در مورد خونسردی صحبت کرده ام و یادم نمی آید وقتی مسی هنگام گلزنی با آخرین قدرت به توپ ضربه بزند. مسی تنها با چرخاندن توپ و به آسانی موفق به گلزنی می شود.

رونالدو در محوطه بی رحم و قاتل است. اما مسی قبل از اینکه شما را بکشد شکنجه می کند. شما تصور می کنید بازی مسی سرگرم کننده تراست. این دو نفر از نظر آمار گلزنی فوتبال را تغییر داده اند و فکر نمی کنم کسی بتواند به گرد پای آنها برسد."

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها