jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۹۳۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۸:۰۲

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف ۳۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در پایتخت خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفتگو با ایسنا در این باره گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ درجریان دو عملیات جداگانه ۳۲۸ کیلوگرم مواد مخدر را که به قصد توزیع و فروش به تهران قاچاق شده بود، کشف و ضبط کردند.

وی ادامه داد: در یکی از این عملیات‌ها ۵۰ کیلوگرم تریاک و حشیش از راننده یک تاکسی کشف شد. ماموران چند روز قبل از طریق منابع خبری از قصد این فرد برای قاچاق مواد مخدر با خبر شده و اقدامات خود را آغاز کردند که در جریان آن مشخص شد راننده تاکسی با همکاری یکی از همدستانش و با استفاده از دو دستگاه خودروی سواری و تاکسی به استان قم رفته و با تهیه مواد مخدر قصد بازگشت به تهران را دارد.

حسنوند افزود: با هماهنگی مقام قضایی تیمی از ماموران به استان قم اعزام شده و در همکاری مشترک با ماموران انتظامی استان قم، خودروی متهمان در محور قم – تهران شناسایی شد اما ماموران برای دستگیری آنان وارد عمل نشده و رفتارشان را تحت نظر قراردادند که در جریان آن مشخص شد خودروی سواری به عنوان خودروی پوششی تاکسی او را اسکورت کرده است. مدتی بعد هردو خودرو توقیف و رانندگان آن دستگیر شدند. در بازرسی از تاکسی نیز ۳۰ کیلو و ۲۵۰ گرم تریاک و ۲۰ کیلو و ۶۴۰ گرم حشیش کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت همچنین از دستگیری دو قاچاقچی دیگر در عملیاتی که آن هم مشترک با پلیس قم انجام شد، خبر داد و گفت: در این عملیات ۲۷۸ کیلو و ۵۷۵ گرم تریاک کشف و ضبط شد. این عملیات نیز چند روز پیش و به دنبال دریافت خبری از قصد یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر برای قاچاق تریاک به تهران آغاز شد و در جریان آن یک دستگاه کامیون ایسوزو که مواد مخدر داخل آن جاساز شده بود شناسایی و توقیف شد.

وی با بیان اینکه این خودرو از یکی از شهرهای جنوبی کشور به راه افتاده بود، گفت: همچنین یک خودروی سواری دیگر هم که قرار بود مواد را در محدوده میدان فتح از راننده کامیون تحویل بگیرد شناسایی و توقیف شد که در مجموع از کامیون و این خودرو به ترتیب ۱۰۴ کیلو و ۵۵۰ گرم و یک کیلو و ۲۵ گرم تریاک کشف و ضبط شد.

حسنوند با اشاره به انتقال دو خودرو به مقر پلیس،گفت: در بازرسی های تکمیلی از داخل خودروی کامیون، تیم تخصصی پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق شدند ۱۷۳ کیلو تریاک دیگر را هم که به طرز بسیار ماهرانه‌ای داخل کامیون جاساز شده بود، کشف و ضبط کنند که در مجموع در این عملیات ۲۷۸ کیلو و ۵۷۵ گرم تریام کشف شد.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه برای هر چهار متهم دستگیر شده در دو عملیات مشترک با پلیس قم، پرونده‌ای تشکیل شد، گفت: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر