jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۶۲۷ ۱۱ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۱:۰۳

شیوع ویروس کرونا در آمریکا از مرز 80 هزار نفر گذشته و حتی از چین هم پیشی گرفته است. هم اکنون در سراسر ایالات متحده آمریکا حالت فوق العاده اعلام شده است. 

به گزارش جام جم آنلاین ، شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا نیز هر روز بیشتر می شود و نگرانی های بسیار زیادی در سراسر این کشور به وجود آمده است. 

هم اکنون ایالت نیویورک در شرق ایالات متحده بیشتر از هر جای دیگری دچار بلای ویروس کرونا شده است.
در سراسر آمریکا مشکلات زیادی در رابطه با تسهیلات و امکانات بهداشتی وجود دارد و کنگره این کشور قرار است بودجه ای کلان برای مبارزه با این ویروس در نظر بگیرد. 

در حالی که گفته می شود پنج  درصد از اقتصاد جهان در پی شیوع ویروس کرونا از بین می رود آمریکا به عنوان یکی از قطب های اقتصادی جهان بیشتر از هر کشور دیگری خسارات مالی و اقتصادی سنگینی را متحمل خواهد شد. 

بر اساس گزارش ها صنعت سینمای آمریکا و یا همان هالیوود یکی از مباحث بزرگ اقتصادی است که در پی شیوع ویروس کرونا خسارات شدیدی را تجربه خواهد کرد. 

چه در رابطه با فیلم هایی که اکران شده و چه فیلم هایی که قرار است اکران شود و چه در رابطه با پروژه های در دست ساخت خساارت بسیار سنگینی برآورد شده است. به عبارت دیگر ویروس کرونا به صنعت سینمای هالیوودی خسارتی معادل یک میلیارد دلار وارد کرده است. 

هم اکنون مولان بزرگ ترین قربانی ویروس کرونا در آمریکاست. فیلمی که قرار بود یکی از پرفروش ترین های سال باشد هم اکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا به حاشیه رانده شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر