jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۶۲۷ ۱۱ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۱:۰۳

شیوع ویروس کرونا در آمریکا از مرز 80 هزار نفر گذشته و حتی از چین هم پیشی گرفته است. هم اکنون در سراسر ایالات متحده آمریکا حالت فوق العاده اعلام شده است. 

به گزارش جام جم آنلاین ، شمار قربانیان ویروس کرونا در آمریکا نیز هر روز بیشتر می شود و نگرانی های بسیار زیادی در سراسر این کشور به وجود آمده است. 

هم اکنون ایالت نیویورک در شرق ایالات متحده بیشتر از هر جای دیگری دچار بلای ویروس کرونا شده است.
در سراسر آمریکا مشکلات زیادی در رابطه با تسهیلات و امکانات بهداشتی وجود دارد و کنگره این کشور قرار است بودجه ای کلان برای مبارزه با این ویروس در نظر بگیرد. 

در حالی که گفته می شود پنج  درصد از اقتصاد جهان در پی شیوع ویروس کرونا از بین می رود آمریکا به عنوان یکی از قطب های اقتصادی جهان بیشتر از هر کشور دیگری خسارات مالی و اقتصادی سنگینی را متحمل خواهد شد. 

بر اساس گزارش ها صنعت سینمای آمریکا و یا همان هالیوود یکی از مباحث بزرگ اقتصادی است که در پی شیوع ویروس کرونا خسارات شدیدی را تجربه خواهد کرد. 

چه در رابطه با فیلم هایی که اکران شده و چه فیلم هایی که قرار است اکران شود و چه در رابطه با پروژه های در دست ساخت خساارت بسیار سنگینی برآورد شده است. به عبارت دیگر ویروس کرونا به صنعت سینمای هالیوودی خسارتی معادل یک میلیارد دلار وارد کرده است. 

هم اکنون مولان بزرگ ترین قربانی ویروس کرونا در آمریکاست. فیلمی که قرار بود یکی از پرفروش ترین های سال باشد هم اکنون به دلیل شیوع ویروس کرونا به حاشیه رانده شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر