jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۰۱۷۴ ۲۶ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۲:۵۱

دروازه بانان کنونی و سابق استقلال اخیرا وارد یک اختلاف قدیمی شده و آن را واضحا به همه نشان داده اند.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهدی رحمتی سنگربان سابق استقلال و کنونی شهرخودرو وارد درگیری رسانه ای با سیدحسین حسینی دروازه بان استقلال شده است. این دو در استوری های اینستاگرام خود مدام علیه یکدیگر مطالبی را منتشر کردند تا نشان دهند چیزی که در استقلال بین آنها وجود داشت نه رقابت که یک حسادت بود.

در حالی که استوری های این دو دروازه بان علیه یکدیگر ادامه داشت مهدی رحمتی دست به کاری زد که از نظر قانونی تخلف محسوب می شود. او اقدام به نمایش اسکرین شات چت خصوصی خود با حسین حسینی کرده بود، چتی که در آن حسینی مدتی پیش قربان صدقه رحمتی رفته و خود را مدیون او معرفی کرده بود.

انتشار اسکرین شات از هر گونه چت خصوصی یک تخلف بزرگ است و حسین حسینی می تواند نسبت به غیرقانونی بودن این مسئله شکایت کند. به هر حال در میان دعوای بی معنی این دو دروازه بان از مهدی رحمتی با 37 سال سن انتظار نمی رفت دست به این کار کودکانه بزند و چت خصوصی خود با فردی دیگر را به همه نشان بدهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر