jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۲۴۷۰۴۹ ۲۲ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۷:۰۹

وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی خطاب به ترامپ نوشت که ایرانی‌ها علی رغم اختلافات و چالش‌های که دارند در دفاع از کشور و عزت خود متحد هستند.

۸۲ میلیون ایرانی در دفاع از کشور و عزت خود متحد هستند (+عکس)

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، محمد جواد ظریف با انتشار تصاویری از راهپیمایی امروز (سه شنبه 22 بهمن) در صحفه توئیتر خود نوشت:‌ ایرانیان به صورت گسترده‌ای بیرون آمدند تا در چهل و یکمین سالگرد انقلاب خود گردهم آیند و قهرمانان [شهید شده] خود را گرامی دارند.

وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در ادامه توئیت خود آورده است: «پیام به ترامپ: زمان آن را رسیده تا توهم خود را کنار بگذارید. 82 میلیون ایرانی با تمامی چالش‌ها و اختلاف‌های خود در دفاع از کشور و عزت خود، یکی هستند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر