محاکمه علامه زکزاکی به تاخیر افتاد

دادگاه نیجریه محاکمه شیخ ابراهیم زکزاکی، دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه و همسرش را به علت بیماری آنها، به اواخر فوریه موکول کرد.
کد خبر: ۱۲۴۶۶۵۹
محاکمه علامه زکزاکی به تاخیر افتاد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم، علامه زکزاکی و همسرش به علت بیماری شدید نتوانستند در دادگاه حاضر شوند و محاکمه آن‌ها به بیست و چهارم و بیست و هفتم ماه جاری (پنجم و هشتم اسفند) موکول شد.

برخی منابع گفتند بعد از اینکه قاضی وارد دادگاه شد، وکیل شیخ زکزاکی و همسرش زینت اعلام کرد موکلانش به علت بیماری شدید قادر نیستند در سالن دادگاه حاضر شوند.

وی از دادگاه نیجریه خواست به موکلانش اجازه دهد در دادگاه حاضر نشوند. قاضی پرسید آیا شیخ زکزاکی و همسرش می‌توانند روز جمعه در دادگاه حاضر شوند تا اتهام جدید به آن‌ها ابلاغ شود. وکیل با اشاره به اینکه موکلانش نمی‌توانند روز جمعه در دادگاه حاضر شوند، درخواست کرد دادگاه آن‌ها به بیست و چهارم و بیست و هفتم ماه فوریه موکول شود. قاضی با این درخواست موافقت کرد.

چندی پیش دفتر دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه اعلام کرد در ملاقاتی که توسط اعضای خانواده شیخ زکزاکی با وی در زندان صورت گرفت، معلوم شد وضعیت او و همسرش به سرعت رو به وخامت بیش‌تر است و هنوز ترکش‌ها در بدنش جا مانده‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها