jamejamonline
سیاسی دولت کد خبر: ۱۲۴۶۱۳۷ ۱۱ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۵:۲۸

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه از روز اول پیگیر وضعیت دانشجویان در «ووهان» بوده و همه راه‌های ممکن برای حفظ سلامت آن‌ها از جمله بازگشت موقت به ایران را پیگیری کرده است.

موسوی: پیگیر وضعیت دانشجویان ایرانی در چین هستیم

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص اقدامات و پیشنهادات وزارت امور خارجه برای رسیدگی به وضعیت ایرانیان مقیم چین و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا به کشور در صفحه شخصی خود، نوشت: در فضای مجازی همکاران ما در تهران و چین بی وقفه و به صورت شبانه روزی پیگیر موضوع بوده و هستند.

وی تاکید کرد: وزیر امور خارجه در جلسه یکشنبه گذشته هیئت دولت پیشنهادهای متعدد برای رسیدگی به وضعیت ایرانیان مقیم چین و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا به داخل کشور از جمله محدود کردن رفت و آمد به چین را مطرح کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه وزارت امور خارجه تاکنون بر اساس تصمیم هیئت دولت عمل کرده است، تصریح کرد: وزارت امور خارجه از روز اول پیگیر وضعیت دانشجویان عزیز در «ووهان» بوده و همه راه‌های ممکن برای حفظ سلامت آن‌ها از جمله بازگشت موقت به ایران را پیگیری کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر