jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۴۳۱۸۱ ۰۳ دی ۱۳۹۸  |  ۱۰:۱۰

پس از گذشت ۴ ماه از ناپدید شدن زهرای ۲ ساله تاکنون اثری از او پیدا نشده است.

آخرین اخبار از پرونده زهرای گمشده

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۹ شب روز ۲۵ شهریور ماه بود که زهرای ۲ ساله به همراه نفیسه خواهرش جلوی درب خانه‌‏شان در حال بازی بود. نفیسه پس از ورود به خانه متوجه می‌شود زهرا کنارش نیست.

‏به دنبال مفقود شدن زهرا، خانواده وی با پلیس تماس گرفته و درخواست کمک می‌کنند و ماموران پلیس تلاش برای پیدا کردن ردی از زهرا را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

پدر زهرا می‌گوید: حدود سه روز از گم شدن زهرا گذشته بود که پلیس به ما اعلام کرد سرنخ‌های خوبی از فرزند گمشده شان در دست دارند و او را پیدا خواهند کرد.

حالا نزدیک به ۴ ماه است که از ناپدید شدن زهرا می‌گذرد و تاکنون هیچ اثری از او پیدا نشده است.

حسن حسینی شیرازی پدر زهرای ۲ سالهگفت: روز‌های اول که زهرا ناپدید شد پلیس و هلال احمر با جدیت وارد عمل شدند و برای یافتن دخترم اقدام کردند.

وی افزود: در روز‌های اول ۶ الی ۷ سگ توسط پلیس و سازمان هلال احمر برای پیدا کردن دخترم محل را تفحص کردند، اما زهرا پیدا نشد که نشد.

پدر زهرا ادامه داد: پیگیری‌های پلیس فقط در همان روز‌های اول با جدیت انجام شد و پس از وقوع اغتشاشات دیگر تماسی مبنی بر انجام عملیات‌ برای پیدا شدن زهرا دریافت نکردیم.

حسینی شیرازی درباره تصاویر دوربین‌های مدار بسته و رویت یک مچ دست که دست زهرا را گرفته و از محل دور کرد، گفت: بحث رویت دست در تصاویر دوربین مداربسته را تایید نمی‌کنم.

وی در پاسخ به اینکه ظن شما بر مفقودی کودکتان است یا ربایش او، افزود: قطعا زهرا توسط فرد یا افرادی ربوده شده است.

این در حالی است که سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در صحبت‌های خود اعلام کرده بود که در پرونده زهرای ۲ ساله بحث ربایش صحت ندارد و این موضوع را رد کرد.

به نظر می‌رسد پرونده این کودک دیگر آن سرعت قبلی را ندارد و پلیس هم دیگر امیدی به پیدا شدن وی ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر