jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۷۵۳ ۲۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تصویربرداری سریال تلویزیونی رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی به‌زودی آغاز می‌شود.

داوود هاشمی، تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره روند ساخت سریال رعد و برق گفت: مکان‌های فیلمبرداری این مجموعه تلویزیونی در شهر‌های لرستان، اهواز، گرگان، گلستان، خرم‌آباد و پلدختر، مشخص شده و با انتخاب بازیگران و عوامل، سریال به زودی کلید می‌خورد. وی ادامه داد: این سریال روایتی از سیل اخیر در این مناطق است و در ۲۵قسمت، برای رمضان ۹۹ شبکه پنج سیما آماده می‌شود. مجموعه تلویزیونی رعد و برق با طراحی و کارگردانی بهروز افخمی با محوریت یک گروه جهادی به سیل نوروز ۹۸ می‌پردازد.
برخی از عوامل سریال رعد و برق عبارتند از: سرپرست نویسندگان و کارگردان؛ بهروز افخمی، تهیه‌کننده؛ داوود هاشمی، مدیر تصویربرداری؛ حسنعلی اسدی، مدیر صدابرداری؛ مرتضی اصلان زاده و ...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر