jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۵۱۷   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علی ربیعی، سخنگوی دولت درباره اظهار نظر رئیس سازمان بازرسی کل کشور به جام‌جم گفت: رقم دقیق معوقات مالیاتی قابل وصول حدود 66 هزار میلیارد تومان است که از این رقم 44 هزار میلیارد تومان جریمه و 22 هزار میلیارد تومان اصل مالیات است.

وی افزود: برخی منتقدان مطرح می‌کنند که رقم مالیاتی که برای سال آینده در نظر گرفته شده باعث فشار به مودیان مالیاتی خواهد شد
در حالی که بخشی از درآمد دولت در این بخش مربوط به وصول مطالبات معوقه است و فشاری به مردم تحمیل نمی‌شود. سخنگوی دولت تصریح کرد: برخی معوقات مالیاتی مربوط به شرکت‌هایی است که ستادهای تسهیل استان‌ها اعلام می‌کنند پول تامین اجتماعی، مالیات و اقساط بانکی آنها پرداخت نشود اما برخی مودیان در این راستا برای پرداخت اقساط اقدامات لازم را انجام دادند. برخی مودیان با قلدری مالیاتشان را نپرداختند و به راهکارهای فسادآمیز روی آورده‌اند که قطعا اقدامات لازم برای دریافت مالیات انجام خواهند داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر