jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۴۳۱ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دادستان عمومی و انقلاب فردیس از صدور کیفرخواست عاملان آزار یک کودک خبر داد.

حسن جهانشاهلو، در این باره به میزان گفت: کیفرخواست این دو متهم با اتهام مزاحمت برای اطفال و کودک‌آزاری صادر شد. با صدور کیفرخواست، پرونده این افراد برای رسیدگی به دادگاه ارسال خواهد شد تا به‌زودی محاکمه شوند.
این گزارش حاکی است، دهم آذر امسال بود که در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر تمسخر یک کودک کار و انداختن وی در سطل زباله شهری توسط دو مرد و تصویربرداری از این اقدام و متاثر شدن افکار عمومی ‌تحقیقات آغاز و آنها بازداشت شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر