jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۴۲۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دو خواهر جوان در شکایت از یک مرد میانسال ادعا کردند که او به بهانه هیپنوتیزم‌درمانی آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است. متهم بعد از دستگیری روز گذشته در تحقیقات مقدماتی در دادگاه کیفری یک استان تهران، اتهام خود را انکار کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، هفته گذشته دو خواهر جوان با مراجعه به ماموران پلیس ملارد شکایت خود را از مردی میانسال به نام سیروس به اتهام آزار و اذیت مطرح کردند. آنها به پلیس گفته بودند: «مدتی قبل یکی از دوستان‌مان سیروس را به ما معرفی کرد و گفت که او هیپنوتیزم‌درمانی انجام می‌دهد. یکی از ما میگرن شدید و یکی دیگر چشم‌درد مزمن دارد. برای درمان این دردها تصمیم گرفتیم نزد سیروس برویم و روزی که از او وقت گرفتیم ادعا کرد بعد از پایان جلسه درد ما به کلی درمان می‌شود. اما وقتی به خانه او رفتیم، نیت شوم خود را عملی کرد و هر دوی ما را مورد آزار و اذیت قرار داد.»
با طرح شکایت دو زن جوان، دستگیری سیروس در دستور کار پلیس قرار گرفت و متهم دستگیر شد. این در حالی بود که پزشکی قانونی آزار و اذیت دو خواهر جوان را تایید کرده است. روز گذشته متهم برای تحقیقات مقدماتی به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد. او در دفاع از خود گفت: «اتهام خودم را قبول ندارم. چون برای درمان بیمار صیغه محرمیت خوانده بودم که اگر در حین درمان دستم به بدنش خورد گناه نکرده باشم. من سال‌هاست هیپنوتیزم‌درمانی می‌کنم و درمان هر دردی از راه چشم را به‌خوبی می‌دانم. حتی یک بار فردی به من مراجعه کرد که غده‌ای اندازه یک پرتقال در سرش وجود داشت که بعد از جلسه درمانی غده بلافاصله اندازه یک گردو شد. تا به حال هیچ‌یک از بیماران من چنین اتهامی به من وارد نکرده بودند.»
قاضی دستور بازداشت موقت متهم را صادر کرد. محاکمه متهم به‌زودی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر