jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۴۲۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دو خواهر جوان در شکایت از یک مرد میانسال ادعا کردند که او به بهانه هیپنوتیزم‌درمانی آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است. متهم بعد از دستگیری روز گذشته در تحقیقات مقدماتی در دادگاه کیفری یک استان تهران، اتهام خود را انکار کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، هفته گذشته دو خواهر جوان با مراجعه به ماموران پلیس ملارد شکایت خود را از مردی میانسال به نام سیروس به اتهام آزار و اذیت مطرح کردند. آنها به پلیس گفته بودند: «مدتی قبل یکی از دوستان‌مان سیروس را به ما معرفی کرد و گفت که او هیپنوتیزم‌درمانی انجام می‌دهد. یکی از ما میگرن شدید و یکی دیگر چشم‌درد مزمن دارد. برای درمان این دردها تصمیم گرفتیم نزد سیروس برویم و روزی که از او وقت گرفتیم ادعا کرد بعد از پایان جلسه درد ما به کلی درمان می‌شود. اما وقتی به خانه او رفتیم، نیت شوم خود را عملی کرد و هر دوی ما را مورد آزار و اذیت قرار داد.»
با طرح شکایت دو زن جوان، دستگیری سیروس در دستور کار پلیس قرار گرفت و متهم دستگیر شد. این در حالی بود که پزشکی قانونی آزار و اذیت دو خواهر جوان را تایید کرده است. روز گذشته متهم برای تحقیقات مقدماتی به شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شد. او در دفاع از خود گفت: «اتهام خودم را قبول ندارم. چون برای درمان بیمار صیغه محرمیت خوانده بودم که اگر در حین درمان دستم به بدنش خورد گناه نکرده باشم. من سال‌هاست هیپنوتیزم‌درمانی می‌کنم و درمان هر دردی از راه چشم را به‌خوبی می‌دانم. حتی یک بار فردی به من مراجعه کرد که غده‌ای اندازه یک پرتقال در سرش وجود داشت که بعد از جلسه درمانی غده بلافاصله اندازه یک گردو شد. تا به حال هیچ‌یک از بیماران من چنین اتهامی به من وارد نکرده بودند.»
قاضی دستور بازداشت موقت متهم را صادر کرد. محاکمه متهم به‌زودی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر