jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۵۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رسیدیم به ایستگاه نیم‌فصل لیگ برتر بسکتبال؛ آن هم در شرایطی که هنوز دیدارهای معوقه هفته پنجم و ششم برگزار نشده است!

با همه این حال هفته سیزدهم تکلیف خیلی چیزها را مشخص خواهد کرد.
شاگردان مهران شاهین‌طبع این هفته میزبان نفت آبادان خواهند بود. پیروزی در این بازی شاید بتواند حکم قهرمانی در نیم‌فصل را برای گرگانی‌ها امضا کند. به خصوص این که حریف آنها یعنی نفت، به دلیل سه شکست متوالی حال و روز چندان خوشی ندارد. قهرمان شدن شهرداری گرگان در نیم‌فصل در گرو شکست خوردن پتروشیمی مقابل شهرداری بندرعباس خواهد بود.
اما دیگر دیدار مهم این هفته را تیم‌های اکسون و شیمیدر قم برگزار خواهند کرد. شاگردان محمدرضا اسلامی که با پیروزی در هفته گذشته به رده سوم جدول رده بندی رسیدند، برای رسیدن به جایگاه بهتر می‌جنگند. این در حالی است که اکسون در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد و آنها هم تمام تلاش خود را برای ارتقا در جدول می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر