jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۵۵ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رسیدیم به ایستگاه نیم‌فصل لیگ برتر بسکتبال؛ آن هم در شرایطی که هنوز دیدارهای معوقه هفته پنجم و ششم برگزار نشده است!

با همه این حال هفته سیزدهم تکلیف خیلی چیزها را مشخص خواهد کرد.
شاگردان مهران شاهین‌طبع این هفته میزبان نفت آبادان خواهند بود. پیروزی در این بازی شاید بتواند حکم قهرمانی در نیم‌فصل را برای گرگانی‌ها امضا کند. به خصوص این که حریف آنها یعنی نفت، به دلیل سه شکست متوالی حال و روز چندان خوشی ندارد. قهرمان شدن شهرداری گرگان در نیم‌فصل در گرو شکست خوردن پتروشیمی مقابل شهرداری بندرعباس خواهد بود.
اما دیگر دیدار مهم این هفته را تیم‌های اکسون و شیمیدر قم برگزار خواهند کرد. شاگردان محمدرضا اسلامی که با پیروزی در هفته گذشته به رده سوم جدول رده بندی رسیدند، برای رسیدن به جایگاه بهتر می‌جنگند. این در حالی است که اکسون در رده ششم جدول رده بندی قرار دارد و آنها هم تمام تلاش خود را برای ارتقا در جدول می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر