jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۶۵۶   ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کودک پنج ساله‌ای که از تراس طبقه پنجم یک آپارتمان در قم آویزان شده بود با کمک آتش‌نشانان از مرگ نجات یافت.

کریمی، سخنگوی آتش‌نشانی قم به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در پی اعلام خبری در مورد این‌که کودکی در حال سقوط از تراس طبقه پنجم یک آپارتمان در منطقه بلوار پانزده خرداد است، آتش‌نشانان برای امدادرسانی در محل حاضر شدند.
آنها در تحقیقات اولیه متوجه شدندکه والدین او بیرون از خانه بودند و وی تنها در خانه خوابیده که بعد از بیدارشدن متوجه شده در خانه قفل است. او وارد بالکن شده و از حفاظ نرده‌ای آنجا می‌خواسته به سمت خیابان برود که آویزان شده بود.
آتش‌نشانان با پهن کردن تشک نجات اقدامات ایمنی را فراهم و به وسیله نردبان کودک را نجات داده و از طبقه پنجم پایین آودند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر