پروفسور فقط نیمکت تیم ملی را می‌خواهد

پاسخ منفی برانکو به تراکتور

بعد از جدایی مصطفی دنیزلی از تیم فوتبال تراکتور همه نگاه‌ها به گزینه‌های دم دستی باشگاه بود.
کد خبر: ۱۲۴۱۵۹۱

برانکو ایوانکوویچ یکی از این گزینه‌هاست که در ابتدای فصل از سوی نماینده باشگاه تراکتور با او مذاکرات کاملی انجام شده بود اما در نهایت طرفین برای شروع همکاری به نتیجه نرسیدند و این همکاری شکل نگرفت. با این حال برانکو همچنان گزینه باشگاه بود. پس از آن که جدایی دنیزلی از تراکتور قطعی شد، واسطه‌ای از سوی باشگاه برای شروع دوباره مذاکرات با برانکو تماس‌هایی برقرار کرد.
سرمربی پیشین پرسپولیس که فاتح سه دوره اخیر لیگ برتر بود، در پاسخ به این تماس‌ها، موضوع مهمی را مطرح کرد. او گفت: «نمی توانم فعلا جوابی به این پیشنهاد بدهم. دلیلم کاملا مشخص است. از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده‌ام و تا زمانی که تکلیف این پرونده روشن نشود، با هیچ تیم ایرانی دیگری مذاکره نمی‌کنم.»
او به تمام پیشنهادات خود پاسخ منفی می‌دهد و می‌گوید تا وقتی پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس بسته نشده، امکان ندارد پیشنهاد دیگری را بپذیرد. حالا هم در بحث با تراکتور، این موضوع را تکرار کرد تا بتواند با ایجاد فشارهای داخلی، به طلب خود از پرسپولیس برسد. تا وقتی پولی نگیرد، حتی به ایران هم سفر نمی‌کند. از سوی دیگر، تراکتور پول‌های کلان و سرمایه قدرتمندی در اختیار دارد، اما این‌که آنها حاضر می‌شوند برانکو را با شرایط جدید پیدا کرده و مذاکرات را دنبال کنند یا نه، هنوز مشخص نیست. برانکو قبلا گفته بود حوصله افتادن در مسائل حقوقی را ندارد ولی حالا که کار به اینجا رسیده، با تمام وجودش راهی فیفا می‌شود و قدرت وکلایش را به کار می‌گیرد تا حقوق و غرامت خود از پرسپولیس را دریافت کند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها