jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۵۹۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پروفسور فقط نیمکت تیم ملی را می‌خواهد

پاسخ منفی برانکو به تراکتور

بعد از جدایی مصطفی دنیزلی از تیم فوتبال تراکتور همه نگاه‌ها به گزینه‌های دم دستی باشگاه بود.

برانکو ایوانکوویچ یکی از این گزینه‌هاست که در ابتدای فصل از سوی نماینده باشگاه تراکتور با او مذاکرات کاملی انجام شده بود اما در نهایت طرفین برای شروع همکاری به نتیجه نرسیدند و این همکاری شکل نگرفت. با این حال برانکو همچنان گزینه باشگاه بود. پس از آن که جدایی دنیزلی از تراکتور قطعی شد، واسطه‌ای از سوی باشگاه برای شروع دوباره مذاکرات با برانکو تماس‌هایی برقرار کرد.
سرمربی پیشین پرسپولیس که فاتح سه دوره اخیر لیگ برتر بود، در پاسخ به این تماس‌ها، موضوع مهمی را مطرح کرد. او گفت: «نمی توانم فعلا جوابی به این پیشنهاد بدهم. دلیلم کاملا مشخص است. از پرسپولیس به فیفا شکایت کرده‌ام و تا زمانی که تکلیف این پرونده روشن نشود، با هیچ تیم ایرانی دیگری مذاکره نمی‌کنم.»
او به تمام پیشنهادات خود پاسخ منفی می‌دهد و می‌گوید تا وقتی پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس بسته نشده، امکان ندارد پیشنهاد دیگری را بپذیرد. حالا هم در بحث با تراکتور، این موضوع را تکرار کرد تا بتواند با ایجاد فشارهای داخلی، به طلب خود از پرسپولیس برسد. تا وقتی پولی نگیرد، حتی به ایران هم سفر نمی‌کند. از سوی دیگر، تراکتور پول‌های کلان و سرمایه قدرتمندی در اختیار دارد، اما این‌که آنها حاضر می‌شوند برانکو را با شرایط جدید پیدا کرده و مذاکرات را دنبال کنند یا نه، هنوز مشخص نیست. برانکو قبلا گفته بود حوصله افتادن در مسائل حقوقی را ندارد ولی حالا که کار به اینجا رسیده، با تمام وجودش راهی فیفا می‌شود و قدرت وکلایش را به کار می‌گیرد تا حقوق و غرامت خود از پرسپولیس را دریافت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر