jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۳۸۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جدیدترین قسمت از فصل سوم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، با پخش و بررسی مستند «پرچمدار» به کارگردانی حسین همایونفر از شبکه مستند پخش خواهد شد.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه برگزار خواهد شد و موضوع اصلی این مستند مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، محمدتقی فهیم و سعید قطبی‌زاده به نقد و بررسی فرمی این مستند خواهند پرداخت.
به گزارش جام‌جم، مستند پرچمدار به ماجرای سفر تیم فوتسال نابینایان و کم‌بینایان ایران به رقابت‌های پارالمپیک ریو و اتفاقاتی که قبل و در حین این رقابت‌ها برای اعضای تیم افتاد، می‌پردازد. تیم یکدست و خوبی که در پارالمپیک ریو، نایب قهرمان شد و فقط بازی فینال را با اختلاف یک گل به برزیل باخت. این مستند روایتی غرورآمیز از افتخارآفرینی تیمی است که کمتر نام آن را شنیده‌ایم. نابینایان و کم‌بینایان در کشور ما با برخی مشکلات روبه رو هستند؛ مثل بهسازی نشدن معابر شهری یا نبود تعداد مناسبی از ورزشگاه‌ها برای حضور این افراد. با این حال و با وجود همه این مشکلات بسیاری از نابینایان و کم‌بینایان کشورمان به فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی می‌پردازند و حتی در برخی حوزه‌ها از افراد عادی هم جلوتر هستند.
مستند پرچمدار ضمن به تصویرکشیدن زحمات تیم فوتسال کشورمان مشکلات ورزش کردن برای نابینایان را از زبان خودشان مطرح کرده است. این قسمت از برنامه امشب ساعت 20 و 30 دقیقه از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 20‌آذر ساعت 9 و جمعه 22 آذر ساعت 13و 30دقیقه است.
به اضافه مستند، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای سیدمحمدعلی صدری‌نیا، سه‌شنبه‌های هرهفته ساعت 20و 30 دقیقه روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر