jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۲۶۲   ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ناراحتی و دلخوری میان بازیکنان و مربیان در پاری‌سن‌ژرمن به یک اپیدمی تبدیل شده است. این اتفاق حتی در روزهای پیروزی این تیم پاریسی هم به وجود می‌آید.

آخرین نمونه آن مربوط به بازی هفته هفدهم در خانه مون پلیه بود که شاگردان توماس توخل بازی را با نتیجه 3 بر یک به نفع خود به پایان رساندند که نیمار دو بار و امباپه یک بار گلزنی کردند. اما در اواخر بازی امباپه از دست سرمربی تیم ناراحت شد. ماجرا مربوط به دقیقه 90 این بازی بود که توخل تصمیم گرفت در دقیقه 90 امباپه را تعویض و چوپو موتینگ را به جای او به میدان بفرستد. به گزارش اسپورت، مهاجم جوان پاری‌سن‌ژرمن وقتی از زمین بیرون رفت حاضر نشد با توخل دست بدهد تا نشان دهد که از این تعویض خود حتی در دقایق پایانی ناراحت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها