jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۲۶۲   ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ناراحتی و دلخوری میان بازیکنان و مربیان در پاری‌سن‌ژرمن به یک اپیدمی تبدیل شده است. این اتفاق حتی در روزهای پیروزی این تیم پاریسی هم به وجود می‌آید.

آخرین نمونه آن مربوط به بازی هفته هفدهم در خانه مون پلیه بود که شاگردان توماس توخل بازی را با نتیجه 3 بر یک به نفع خود به پایان رساندند که نیمار دو بار و امباپه یک بار گلزنی کردند. اما در اواخر بازی امباپه از دست سرمربی تیم ناراحت شد. ماجرا مربوط به دقیقه 90 این بازی بود که توخل تصمیم گرفت در دقیقه 90 امباپه را تعویض و چوپو موتینگ را به جای او به میدان بفرستد. به گزارش اسپورت، مهاجم جوان پاری‌سن‌ژرمن وقتی از زمین بیرون رفت حاضر نشد با توخل دست بدهد تا نشان دهد که از این تعویض خود حتی در دقایق پایانی ناراحت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها