jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۰۶۵ ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رادوشوویچ: وظیفه من کلین شیت است

با انرژی زیادی به سمت قهرمانی می‌رویم

بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس برای سومین بار در این فصل درون دروازه تیمش قرار گرفت و توانست بار دیگر کلین شیت کند.

عملکرد او به قدری خوب و موثر بود که پرسپولیس توانست بدون دریافت گل، مقابل ذوب آهن به برتری 3 بر صفر برسد و سه امتیاز حساس دیگر را به جیب بزند. او مورد تقدیر گابریل کالدرون هم قرار گرفت. رادو در گفت‌وگو با خبرنگار جام‌جم، با اشاره به این برد جذاب و هیجان انگیز گفت: همه ما از پیروزی در اصفهان مقابل ذوب آهن شاد هستیم. این سه امتیاز به ما کمک می‌کند تا با انرژی زیادی به سمت قهرمانی برویم. من سه قهرمانی با پرسپولیس به دست آوردم، اما به دنبال آن هستم که برای چهارمین بار به قهرمانی برسم. این فصل هم فرصت برای ما وجود دارد که چنین اتفاقی رقم بخورد. بازی با ذوب آهن را هرگز فراموش نمی‌کنیم.
این دروازه بان کروات که توسط برانکو به پرسپولیس اضافه شد، حرف هایش را این طور ادامه داد: با مدافعان در این بازی کاملا هماهنگ بودیم و به همین خاطر کوچک ترین اشتباه فنی نداشتیم. من هم وظیفه‌ام این است که در هر بازی بهترین عملکرد را به نمایش بگذارم. این وظیفه من است که کلین شیت کنم و نگذارم تیم‌های حریف به گل برسند، اما واقعیت این است کلین شیت متعلق به من نیست، همه بازیکنان در این اتفاق سهم دارند و ما در کنار هم توانستیم یک نمایش خوب داشته باشیم. در واقع من کلین شیت نکردم، بلکه کل تیم پرسپولیس این کار را انجام داد.
او در مورد نیمکت نشینی بیرانوند این طور توضیح داد: خودم هم فکر می‌کردم بیرانوند بازی کند، اما چون از مسافرت طولانی برگشته بود، استراحت کرد. من هم همیشه حاضر به بازی و حضور در میدان هستم و فکر می‌کنم آمادگی و انگیزه هایم را در بازی با ذوب آهن ثابت کردم. من و بیرانوند زوج خوبی هستیم و معتقدم او بهترین دروازه بان آسیاست. امیدوارم با همین رفاقتی که داریم، بازی‌ها را دنبال کنیم و به پیش برویم.
رادو در نهایت گفت: یک بازی عقب افتاده داریم و زمان برای رسیدن ما به صدرجدول وجود دارد. باید بتوانیم این روند را ادامه بدهیم. طی هفته‌های گذشته در دو بازی مقابل ماشین سازی و نفت مسجدسلیمان امتیازات مان را از دست دادیم، اما دیگر قرار نیست چنین اتفاقی رخ بدهد و با تمام توان برای قهرمانی چهارم می‌جنگیم. من می‌خواهم این فصل که اتفاقا سخت تر است و رقبای قدرتمندی داریم را مثل سه فصل گذشته با قهرمانی تمام کنم و می‌دانم این موضوع، خواسته همه بازیکنان است.

کاوه علی‌اسماعیلی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر