jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۹۲۰   ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سیدجواد هاشمی، کارگردان سینما عنوان کرد که یکی از شخصیت‌های اصلی فیلم جدیدش «شهر گربه ها»، دونالد ترامپ است.

سیدجواد هاشمی کارگردان سینما در گفت‌وگو با مهر درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم سینمایی شهر گربه‌ها گفت: حدود ۱۵ روز است که فیلمبرداری فیلم سینمایی شهر گربه‌ها به پایان رسیده و ما در حال حاضر در حال تولید بخش ویژوآل افکت فیلم سینمایی شهر گربه‌ها هستیم. یکی از شخصیت‌های اصلی این فیلم دونالد ترامپ است و حتی نام او در تیتراژ می‌آید یعنی در کنار آقای فرهاد آییش، علیرضا خمسه، امین زندگانی، الیکا عبدالرزاقی و یوسف صیادی نام دونالد ترامپ هم در تیتراژ نوشته می‌شود.
او افزود: قرار است دونالد ترامپ به طور طبیعی انیمیت شود و مثل بقیه بازیگران حرف بزند، بخندد و گریه کند
و ... البته مشخص است که شمایل آن سه بعدی است. باید بگویم زمانی رسیدن مرزهای رئالیته در وجوه ویژوآل افکت در سینمای ایران محال به نظر می‌رسید اما حالا من به این بخش به قدری اعتماد دارم که در فیلمم یک شخصیت را حذف کرده ام و به جای آن نگاهم به یک محدوده خالی است و دونالد ترامپ را در این محدوده جایگزین بازیگران واقعی کرده ام. مطمئنم شهر گربه‌ها یک فیلم خوب و جزو کارهای درخشان از نظر ویژوآل افکت می‌شود چرا که ما در این اثر یک شهر را بازسازی کرده ایم که شهر گربه‌ها نام دارد.
هاشمی گفت: در این فیلم تلاش کرده‌ایم چهره‌پردازی، صحنه، لباس و آکسسوارهای خوب داشته باشیم تا عصای دستمان باشد با این وجود مسلما انتظار من در بخش ویژوآل افکت از بخش‌های دیگر به مراتب بالاتر است چون تماشاگر این بخش را زیاد در سینمای ایران ندیده است. این را هم بگویم که ما بالای هشت ساعت مشغول گریم بازیگران بوده‌ایم، البته همیشه در آثار من یکی از حرف‌های اصلی را گریم می‌زند و مخاطب را جذب می‌کند چراکه برای مثال کودک تاکنون آدم‌های واقعی در شمایل گربه ندیده است، به همین دلیل ما به گریم توجه می‌کنیم و این موضوع برای تماشاگر جذابیت ایجاد می‌کند. معتقدم شهر گربه‌ها هم در آمار فروش، رکورد فیلم‌های من را می‌زند و هم کار عجیب و غریب و استثنایی در زمینه ویژوآل افکت می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر