jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۸۷۷   ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شبکه رادیویی پیام با قدمت 25ساله رسانه‌ای خویش درعرصه رسانه‌های شنیداری کشور توانسته با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود جایگاه بسیار مطلوبی را در بین مخاطبان رسانه ملی کسب کند.

براساس آخرین نظرسنجی‌های انجام شده درصد بسیار بالایی از شنوندگان شنیداری در کشوررا به خود اختصاص داده است. سال 86 ضرورت ایجاد شبکه‌ای برای پخش موسیقی فاخر ایرانی در رسانه ملی موجب شد در مجموعه شبکه رادیویی پیام، رادیویی دیگر که صرفا اختصاص به بخش موسیقی داشته باشد راه‌اندازی شود. به همین منظور رادیو آوا در 6 دی86 تاسیس شد. با این فرض که رادیو آوا صرفا به منظور ارائه موسیقی و ایجاد فضای سرگرمی برای مخاطبان و رادیو پیام هم بتواند به وجه پیام‌رسانی و البته سرگرمی خویش ادامه دهد.
در سال‌های اخیر با توجه به نیاز مخاطبان و همچنین با توجه به مناسبت‌ها و فصل‌ها به‌ویژه دستور ریاست محترم سازمان مبنی بر مرجعیت اطلاع‌رسانی این شبکه در حوزه صدا برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفت تا تغییرات مدنظر، همسو با نیاز مخاطب، همزمان ظهور و بروز کند و بخش‌های جدیدی در حوزه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مدیران دستگاه‌های دولتی در امر خدمت‌رسانی در مواقع عادی و بحرانی اضافه شد. همچنین با توجه به نیاز روزانه مخاطبان به یک سری اطلاعات ، آگاهی‌های موردنیاز و یادآوری‌های روزانه درحوزه‌های اجتماعی، سلامت، موضوعات سیاسی فرهنگی و هنری ...این بخش نیز با طراحی لازم به صورت برنامه‌های کوتاه و متن‌های موجز در رادیو پیام برای مخاطبان تهیه و تامین می‌شود.
ضرورت‌های محتوایی ما را برآن داشت تا بازنگری حرفه‌ای در جدول پخش رادیو پیام داشته باشیم.یکی از برنامه‌های جدید در این راستا، طراحی ویژه در رادیو نمای رادیو پیام و آوا بوده است.


شهرام ملازاده

مدیررادیوهای پیام و آوا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها