jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۸۷۷   ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شبکه رادیویی پیام با قدمت 25ساله رسانه‌ای خویش درعرصه رسانه‌های شنیداری کشور توانسته با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود جایگاه بسیار مطلوبی را در بین مخاطبان رسانه ملی کسب کند.

براساس آخرین نظرسنجی‌های انجام شده درصد بسیار بالایی از شنوندگان شنیداری در کشوررا به خود اختصاص داده است. سال 86 ضرورت ایجاد شبکه‌ای برای پخش موسیقی فاخر ایرانی در رسانه ملی موجب شد در مجموعه شبکه رادیویی پیام، رادیویی دیگر که صرفا اختصاص به بخش موسیقی داشته باشد راه‌اندازی شود. به همین منظور رادیو آوا در 6 دی86 تاسیس شد. با این فرض که رادیو آوا صرفا به منظور ارائه موسیقی و ایجاد فضای سرگرمی برای مخاطبان و رادیو پیام هم بتواند به وجه پیام‌رسانی و البته سرگرمی خویش ادامه دهد.
در سال‌های اخیر با توجه به نیاز مخاطبان و همچنین با توجه به مناسبت‌ها و فصل‌ها به‌ویژه دستور ریاست محترم سازمان مبنی بر مرجعیت اطلاع‌رسانی این شبکه در حوزه صدا برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفت تا تغییرات مدنظر، همسو با نیاز مخاطب، همزمان ظهور و بروز کند و بخش‌های جدیدی در حوزه اطلاع‌رسانی و ارتباط با مدیران دستگاه‌های دولتی در امر خدمت‌رسانی در مواقع عادی و بحرانی اضافه شد. همچنین با توجه به نیاز روزانه مخاطبان به یک سری اطلاعات ، آگاهی‌های موردنیاز و یادآوری‌های روزانه درحوزه‌های اجتماعی، سلامت، موضوعات سیاسی فرهنگی و هنری ...این بخش نیز با طراحی لازم به صورت برنامه‌های کوتاه و متن‌های موجز در رادیو پیام برای مخاطبان تهیه و تامین می‌شود.
ضرورت‌های محتوایی ما را برآن داشت تا بازنگری حرفه‌ای در جدول پخش رادیو پیام داشته باشیم.یکی از برنامه‌های جدید در این راستا، طراحی ویژه در رادیو نمای رادیو پیام و آوا بوده است.


شهرام ملازاده

مدیررادیوهای پیام و آوا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر