jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۰۷۰ ۱۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زن جوان و دو پسرش که بر اثر گازگرفتگی در خانه‌شان بیهوش شده بودند با حضور امدادگران و آتش‌نشانی در محل، آنها از مرگ نجات یافتند.

به گزارش جام‌جم، فردی با سامانه 125 آتش‌نشانی تماس گرفت و اطلاع داد بوی گازگرفتگی از خانه همسایه‌شان در شهرک مسعودیه به مشام می‌رسد و احتمال می‌دهد آنها براثر گازگرفتگی بیهوش شده باشند. آتش‌نشانان ایستگاه 37 با حضور در آنجا متوجه شدند حادثه در آپارتمان 70 متری در ساختمان سه طبقه سه واحدی رخ داده، آتش‌نشانان ابتدا گاز و برق ساختمان را قطع کردند. بعد وارد آپارتمان شدند و پنجره‌ها را باز کردند. همزمان با ورودشان به خانه زن 25 ساله را که با دو پسر چهار و پنج ساله‌اش بر اثر گازگرفتگی بیهوش شدند را نجات و تحویل امدادگران اورژانس دادند. آنها از مرگ نجات یافتند و برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد نقص در لوله دودکش بخاری باعث این حادثه و مسمومیت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر