jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۹۳۱ ۰۹ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

به نظر می‌رسد آرسنال بعد از آرسن ونگر نیز قرار است به سرنوشت منچستر بعد از فرگوسن دچار شود. بعد از 18 ماه از نشستن اونای امری روی نیمکت توپچی‌ها، این مربی اسپانیایی به دلیل نتایج ضعیف اخراج شد.

شکست 2 بر یک پنجشنبه شب آرسنال مقابل اینتراخت فرانکفورت در دیداری خانگی از گروه F لیگ اروپا، هفتمین بازی بدون برد توپچی‌های لندن را رقم زد که همین مساله کاسه صبر مدیران باشگاه را لبریز و آنها را برای اخراج امری مصمم‌تر کرد.امری گرچه فصل پیش آرسنال را به فینال لیگ اروپا رساند، اما این فصل تیمش شروع خوبی نداشت و تداوم نتایج ضعیف به اخراج او منجر شد. آرسنال با هدایت اونای امری در هفت دیدار گذشته پنج تساوی و دو باخت به دست آورد و نزدیک به دو ماه است در لیگ برتر طعم برد را نچشیده است. این نتایج در ۲۷ سال گذشته بی‌سابقه بوده است. در همین حال سایت باشگاه اعلام کرد که فردریک لیونبرگ جانشین موقت امری در این تیم است. او پیش از این مربی زیر 23 ساله‌های آرسنال بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر