jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۱۳۹ ۲۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دیدار جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای

رهبر انقلاب پای درد دل‌های تولیدکنندگان

جمعی از تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، دیشب با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی(رحمه‌الله) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

پیش از بیانات حضرت‌ آیت‌ا... خامنه‌ای در این مراسم، تعدادی از فعالان عرصه‌ تولید به طرح دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود و ارائه گزارش از وضعیت تولید ملی پرداختند.
حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای در سال‌های گذشته بارها بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان داخلی و رونق تولید تاکید و امسال را سال رونق تولید نامگذاری کرده‌اند.
در این زمینه همچنین می‌توان به نامگذاری سال 97 به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی و نامگذاری سال 96 به عنوان سال اقتصاد ملی؛ تولید و اشتغال اشاره کرد.
رهبر انقلاب همچنین سال گذشته، بازدیدی از نمایشگاه کالای ایرانی داشتند و از نزدیک در جریان ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تولیدکنندگان، مسائل و دغدغه‌های آنان و نیز میزان استقبال مردم از کالاهای ایرانی قرار گرفتند.
در آن مراسم، مهم‌ترین دغدغه تولیدکنندگان، واردات بی‌رویه و قاچاق بود و درخواست‌ها و پیشنهادهایی در خصوص اصلاح قوانین و حذف موانع در بخش تولید، تقویت حمایت مالی از واحدهای تولیدی و کمک به تبلیغ و معرفی کالای ایرانی بیان کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر