jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۷۵۲۶   ۲۵ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زن و شوهر سابقه دار به اتهام ربودن دختر جوان و سرقت مسلحانه از او در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، آذر سال قبل نیلوفر 26 ساله با مراجعه به کلانتری سعادت آباد،شکایت خود را از زن و مرد جوانی که او را ربوده بودند؛مطرح کرد.
نیلوفر به پلیس گفت:«عصر دیروز در میدان فرهنگ با دختری که در آرایشگاه با او دوست شده بودم قرار داشتم.قرار بود نازنین مرا با یکی از دوستان شوهرش برای رفاقت آشنا کند.برای همین سوار ماشین آنها شدم تا به کرج برویم.
اما در میانه راه همسر نازنین روی من سلاح کشید و با کاتر پای مرا زخمی کرد و گفت باید پول و گوشی موبایلم را به آنها بدهم. بعد مرا به خانه‌ای در کرج بردند و حسابی کتکم زدند و از من پول می‌خواستند.آنها حتی اقدام به تهیه فیلم سیاه از من هم کردند.»
با طرح شکایت از سوی شاکی،متهمان با ردیابی تماس تلفن همراه بازداشت شده و هفته قبل در شعبه نهم دادگاه کیفری محاکمه شدند.
سهیل 23 ساله که دارای سوابق کیفری متعدد از جمله دو فقره قتل غیرعمد و سرقت است، در دفاع از خود گفت: «حمل سلاح را قبول ندارم چون قلابی بود.با نقشه قبلی می‌خواستیم از نیلوفر سرقت کنیم.اما وقتی او را به خانه دوستمان در کرج بردیم،من پشیمان شدم و در نیمه‌های شب او را به میدان فرهنگ برگرداندم و همان جا رهایش کردم.»
عاطفه 21 ساله هم اتهام خود را انکار کرد و گفت: «سه سال قبل بعد از جدایی از همسرم با سهیل آشنا شدم. پدر و مادرم سالها قبل فوت
کرده اند و من نیاز به حامی داشتم برای همین با او ازدواج کردم.او بارها مرا با چاقو مضروب کرده بود و برای ترساندن من اقدام به خودزنی می‌کرد. من نیلوفر را نمی‌شناختم و روز قبل از حادثه، سهیل با تهدید چاقو پول پس‌اندازم را گرفته بود، برای همین روز حادثه وقتی مجبورم کرد همراهش باشم جرأت مخالفت پیدا نکردم. او نیلوفر را به‌عنوان مسافر سوار کرد و من هم به اجبار در ماشین بودم و در آدم‌ربایی و سرقت نقشی نداشتم.»
رای پرونده بعد از مشورت قضات صادر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر