jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۳۴۹ ۲۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وکیل مدافع محمدعلی نجفی از ۱۷ ایراد و ابهام در نظریه جدید کارشناسان در بررسی صحنه قتل میترا استاد خبر داد.

حمیدرضا گودرزی با توجه به این‌که قرار است ششم آذر امسال موکلش دوباره در دادگاه محاکمه شود به تسنیم گفت: 17 مورد ایراد نسبت به نظریه کارشناسی را به دادگاه اعلام کردیم اما دادگاه به‌رغم ابهامات مطروحه، وقت رسیدگی تعیین کرده است. وی افزود: از جمله ایرادات مهم عبارتند از این‌که کارشناسان اسلحه و پزشکی قانونی باید جداگانه درباره مسائل مرتبط با اسلحه و نحوه شلیک گلوله و بالعکس نظر دهند، دوم این‌که پنج نفراز کارشناسان نظر دادند و یکی نظر نداده است، سوم این که اگر شلیک در داخل وان بود باید در وان لکه‌های خون پیدا می‌شد، چهارم این‌که پزشکی قانونی باید دقیق نحوه اصابت گلوله را اعلام می‌کرد. همچنین باید تصویر روشنی از علت این‌که اعلام شده گلوله به دست و سپس به قفسه سینه اصابت کرده برای ما روشن شود. این گزارش حاکی است، محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران اوایل خرداد امسال میترا استاد، همسر دومش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر