jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۳۴۹ ۲۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وکیل مدافع محمدعلی نجفی از ۱۷ ایراد و ابهام در نظریه جدید کارشناسان در بررسی صحنه قتل میترا استاد خبر داد.

حمیدرضا گودرزی با توجه به این‌که قرار است ششم آذر امسال موکلش دوباره در دادگاه محاکمه شود به تسنیم گفت: 17 مورد ایراد نسبت به نظریه کارشناسی را به دادگاه اعلام کردیم اما دادگاه به‌رغم ابهامات مطروحه، وقت رسیدگی تعیین کرده است. وی افزود: از جمله ایرادات مهم عبارتند از این‌که کارشناسان اسلحه و پزشکی قانونی باید جداگانه درباره مسائل مرتبط با اسلحه و نحوه شلیک گلوله و بالعکس نظر دهند، دوم این‌که پنج نفراز کارشناسان نظر دادند و یکی نظر نداده است، سوم این که اگر شلیک در داخل وان بود باید در وان لکه‌های خون پیدا می‌شد، چهارم این‌که پزشکی قانونی باید دقیق نحوه اصابت گلوله را اعلام می‌کرد. همچنین باید تصویر روشنی از علت این‌که اعلام شده گلوله به دست و سپس به قفسه سینه اصابت کرده برای ما روشن شود. این گزارش حاکی است، محمدعلی نجفی، شهردار اسبق تهران اوایل خرداد امسال میترا استاد، همسر دومش را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر