jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۶۴۴۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس مرکز پویانمایی صبا اعلام کرد که همکاری با تیم‌های تولیدکننده فیلم‌های کوتاه و مجموعه‌های کوتاه موزیکال و تلویزیونی پویانمایی، در صورت حضور تیم‌ها در رویداد رویازی خواهد بود.

به گزارش جام‌جم، در جلسه‌ای که با حضور محمدرحیم لیوانی، رئیس مرکز صبا و مهندس سیدامیر آقایی، دبیر کارگروه رسانه و محتوای دیجیتال ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (به‌عنوان یکی از مجموعه‌های برگزارکننده رویداد رویازی) برگزار شد، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در جریان برگزاری رویداد رویازی ارائه شد و دراین راستا تاکید شد که ساز و کار رویداد این، بستر عادلانه‌ای را برای کشف استعدادهای باکیفیت تولید‌کننده پویانمایی و زمینه شفاف و رقابتی را برای تعاملات بین سرمایه‌گذاران محصولات پویانمایی با تیم‌های مستعد از سراسر کشور به‌وجود می‌آورد.
بر همین اساس، در توافق صورت گرفته بین ستاد اجرایی رویداد رویازی و مرکز صبا، لیوانی مدیر این مرکز اعلام کرد همکاری با تیم‌های تولید‌کننده فیلم‌های کوتاه و مجموعه‌های کوتاه موزیکال و تلویزیونی پویانمایی، در صورت حضور تیم‌ها در این رویداد خواهد بود و این مرکز در دومین رویداد رویازی 98، علاوه بر حضور موثر در جریان برگزاری رویداد رویازی، اقدام به ارزیابی و انتخاب طرح‌های مجموعه‌های کوتاه موزیکال و تلویزیونی خواهد کرد. امید است گسترش همکاری مرکز صبا با رویداد رویازی، زمینه مساعدی را برای توسعه همکاری‌های دیگر سازمان‌ها و نهادهای فعال در حوزه پویانمایی فراهم آورد.
دوره منتورشیپ (مربیگری طرح‌های کسب و کار پویانمایی) دومین رویداد رویازی از سه‌شنبه 14 آبان در مرکز پویانمایی و تلویزیون حوزه هنری آغاز شده است.
همچنین دومین رویداد رویازی هفته آخر آذر با حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر