Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
دانش عمومی کد خبر: ۱۲۳۶۱۵۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۳:۲۰

شورولت با رونمایی از مدل ۲۰۲۰ خودروی سوپراسپرت کوروت طرفداران این شرکت را غافلگیر کرد.

نسخه جدید کوروت سریع‌تر از همیشه +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، با رونمایی و معرفی خودروی Chevrolet Corvette Stingray 2020 خبر‌های بیشتری از جزئیات فنی و ظاهری این سوپراسپرت در منتشر شد.

در واقع شورولت تا حد زیادی طرفداران این شرکت و همه علاقه‌مندان به خودرو‌های سوپراسپرت را غافلگیر کرد.

شورولت کوروت ۲۰۲۰ با توانایی‌های شگفت‌انگیز خود تنها در ۲.۹ ثانیه از لحظه شروع حرکت به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت و هم‌چنین در ادامه حرکت خود در زمان ۱۱.۲ ثانیه به سرعت ۱۹۵ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

چنین توانایی به دلیل تجهیز مدل جدید کوروت به موتوری خاص است. مهندسان شورولت برای این خودرو موتوری ویژه را طراحی کرده‌اند تا احساس لذت‌بخش رانندگی در سرعت بالا را برای صاحبان اتومبیل به ارمغان بیاورند.

یکی از مدیران ارشد شورولت در مورد Chevrolet Corvette Stingray 2020 گفت: سوپراسپرت جدید کوروت، خودرویی فراتر از تصور همه علاقمندان به اتومبیل‌های سوپراسپرت است و بدون شک در آینده رکورد‌های قابل توجهی را از آن مشاهده خواهیم کرد. این خودرو دارای موتوری با ظرفیت ۶.۲ لیتر است.

در مدل ۲۰۲۰ کورت نسبت به نسل‌های گذشته آن تغییرات زیادی به وجود آمده است. تغییرات به وجود آمده تنها به ظاهر خودرو خلاصه نشده و در قسمت‌های فنی آن نیز اصلاحاتی به وجود آمده است.

یکی از شاخص‌ترین تغییرات این خودرو، کاهش وزن آن است. کم کردن وزن سبب شده است تا اتومبیل در مدت زمان کوتاه‌تری شتاب مناسب خود را بدست آورد و هم‌چنین سوخت کمتری را مصرف کند.

جعبه دنده هشت سرعته خودکار در Chevrolet Corvette Stingray 2020 با کیفیتی ایده‌ال انرژی موتور را به چرخ‌ها انتقال می‌دهد و شرایط مناسب برای حرکت در سرعت‌های بالا را فراهم می‌سازد. شورولت سوپراسپرت کوروت را در فوریه سال آینده میلادی به مشتریان عرضه می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: