jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۳۵۲۰۵ ۱۰ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۵:۰۰

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی از مصدومیت ۳۱۰ نفر بر اثر حوادث رانندگی در جاده‌های قزوین، طی یک هفتۀ گذشته خبر داد.

مصدومیت ۳۱۰ نفر بر اثر تصادف طی یک هفته گذشته

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، مهدی حسینی مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی گفت: طی یک هفته گذشته در مجموع ۲۳۳ تصادف در محور‌های استان ثبت شده که این تصادفات ۳۱۰ مصدوم داشته است.

وی افزود: از ۳۱۰ مصدوم تصادفات یک هفتۀ گذشته ۲۳۴ مصدوم به بیمارستان‌ها اعزام و ۷۶ مصدوم در محل درمان شده‌اند.

حسینی خاطر نشان کرد: در یک هفتۀ گذشته در مجموع تصادفات متأسفانه شاهد فوت یک نفر نیز بوده‌ایم.

واژگونی اتوبوس در اتوبان تهران - قزوین با ۱۱ سرنشین، واژگونی تریلی و واژگونی و تصادف خودرو‌های سواری از جمله تصادفات در هفته اخیر بوده است.

با سرد شدن هوا و آغاز بارش‌های پاییزی و هم چنین لغزندگی جاده‌ها، میزان تصادفات بالا رفته و می‌طلبد رانندگان علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه و هم چنین نکات ایمنی، لوازم ضروری و مورد نیاز خودرو برای ایام سرما از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند تا شاهد بروز حوادث جبران ناپذیر و تلخ نباشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر