jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۴۳۷۶   ۰۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پسر جوان که هنگام آزار و اذیت دختر بیمار از سوی پدر او دستگیر شده بود، در دادگاه منکر اتهامش شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، اردیبهشت امسال مردی میانسال با پلیس 110 تماس گرفت و ادعا کرد پسر همسایه را هنگام آزار و اذیت دخترش در خانه‌شان دستگیر کرده و از ماموران درخواست کرد خیلی سریع خودشان را به محل برسانند. ماموران پلیس به محل حادثه در یافت آباد اعزام شده و پسر جوان را بازداشت کردند. متهم در برخورد اولیه با پلیس به اتهام خود اعتراف کرد و شاکی برای معاینه به پزشکی قانونی فرستاده شد. با تکمیل پرونده از سوی مراجع قضایی ذی‌ربط، پرونده صبح دیروز در دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی شد.
در ابتدای جلسه مادر شاکی خطاب به قاضی گفت: دخترم دو ماه است که در بیمارستان اعصاب و روان بستری است و مدارک پزشکی او را به دادگاه ارائه کردیم.
او در ادامه در مورد روز حادثه گفت: آن روز برای کاری بیرون از خانه رفته بودم. دخترم به دلیل یک جراحی در خانه مشغول استراحت بود و همسایه‌مان از بیماری او با خبر بود. پسر همسایه این موضوع را شنیده بود و منتظر فرصتی شده بود تا دخترم را تنها در خانه گیر‌بیندازد. زمانی که همسرم سر بزنگاه به خانه آمد، دیده این جوان مشغول فرار از خانه است.
متهم در دفاع از خود گفت: قبول دارم به زور وارد خانه همسایه‌مان شدم؛ اما باور کنید فقط در حال صحبت با دختر بودم و چند لحظه بعد از حضور من بود که پدرش از راه رسید.
قاضی: پزشکی قانونی آثار آزار و اذیت را تایید می‌کند.
متهم: اتهام آزار و اذیت را قبول ندارم.
رای پرونده به زودی صادر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر