jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۳۱۹۵ ۲۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زن جوان که برای استخدام به شرکت پخش موادغذایی رفته بود، مدعی است از سوی مدیر شرکت مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. این در حالی است که متهم منکر ادعای این زن شده است.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، حدود یک ماه قبل زن جوان با مراجعه به پلیس ادعا کرد در حالی که جویای کار در سایت‌های کاریابی اینترنتی بوده، از سوی یکی از آگهی‌دهندگان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.
شاکی در طرح شکایت خود به پلیس گفت: از مدت‌ها قبل در سایت کاریابی، آگهی‌های استخدام را دنبال می‌کردم.تا این‌که روز حادثه به یک آگهی برخوردم که متقاضی نیروی کار برای یک شرکت موادغذایی بود. از آنجا که محل آگهی‌دهنده به منزل ما در شرق تهران نزدیک بود،سریع با آن تماس گرفتم. فردی که تلفن را جواب داد گفت برای شعبه سعادت‌آباد نیازمند نیرو هستیم و من با این‌که مسیرم دور می‌شد، به‌دلیل نیاز شدید به کار حاضر شدم برای گفت‌وگو راهی سعادت‌آباد شوم.
او در ادامه گفت: وارد شرکت که شدم، جز همان فردی که تلفن را جواب داده بود، کسی آنجا نبود. به‌عنوان پذیرایی به من یک لیوان شربت داد. اما بعد از این‌که شربت را خوردم بی‌هوش شدم و دیگر چیزی متوجه نشدم. بعد از این‌که به هوش آمدم متوجه شدم مرد جوان به من تعرض کرده بود.
به‌دنبال ادعای زن جوان، ماموران پلیس متهم را با ردیابی تماس‌های اخیر او با شاکی دستگیر کردند. این در حالی بود که معاینه پزشکی قانونی تعرض به زن جوان را تایید کرد.
طرفین پرونده در شعبه 12 دادگاه کیفری یک استان تهران مواجه حضوری شدند. شاکی بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد، اما متهم که در بازجویی اولیه ادعا کرده بود با خواندن صیغه با زن جوان رابطه برقرار کرده، حالا در اظهاراتی ضد و نقیض اتهام خود را انکار کرد و گفت: پدرم صاحب یک شرکت موادغذایی است و من برای جذب نیرو آگهی داده بودم. این خانم هم برای همکاری به ما مراجعه کرد. اما باقی داستانی که می‌گوید کذب محض است. من او را مورد آزار و اذیت قرار ندادم.
با بررسی دقیق پرونده طی روند قانونی، محاکمه متهم به‌زودی انجام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر