jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۳۰۸۱ ۲۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۲۷

رقابت های مقدماتی یورو 2020 شب گذشته در شهرهای مختلف اروپایی برگزار شد.

رونالدو و گل شماره 700 / 14 قدم تا شهریار

به گزارش جام جم آنلاین ، در گروه اول مسابقات، انگلیس در خانه بلغارستان به برتری قاطعانه 6 بر صفر دست یافت. راشفورد در دقیقه 7، بارکلی در دقایق 20 و 32، استرلینگ در دقایق 45 و 69 و کین در دقیقه 85 برای میهمان گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه، کوزوو 2 بر صفر مونته‌نگرو را برد. در جدول گروه اول، انگلیس 15 امتیازی بالاتر از جمهوری چک 12 و کوزووی 11 امتیازی صدرنشین است.

در گروه دوم مسابقات پرتغال در خانه اوکراین 2 بر یک شکست خورد. پس از اینکه یارمچوک در دقیقه 6 و یارمولنکو در دقیقه 27 اوکراین را پیش انداختند، رونالدو در دقیقه 72 هفتصدمین گل دوران حرفه‌ای خود را به ثمر رساند، اما نتوانست مانع شکست تیمش شود. رونالدو علاوه بر اینکه گل شماره 700 خود را زد بلکه یک گل ملی دیگر هم به رکورد علی دایی نزدیک شد. حالا این دو به اندازه 14 گل با هم فاصله دارند در همین گروه، لیتوانی در خانه خود 2 بر یک مغلوب صربستان شد. در گروه دوم صعود اوکراین 19 امتیازی قطعی شده و پرتغال 11 امتیازی بالاتر از صربستان 10 امتیازی در رده دوم ایستاده است.

دوشنبه شب همچنین در گروه هشتم مسابقات انتخابی یورو 2020، فرانسه در خانه خود مقابل ترکیه با تساوی یک - یک متوقف شد تا مانند بازی رفت از کسب پیروزی مقابل این تیم عاجز بماند. ژیرو در دقیقه 76 قهرمان جهان را پیش انداخت، اما آیهان در دقیقه 82 گل تساوی ترکیه را به ثمر رساند. در همین گروه، ایسلند 2 بر صفر از سد آندورا گذشت و آلبانی 4 بر صفر در خانه مولداوی به برتری دست یافت. در جدول گروه هشتم، ترکیه و فرانسه با 19 امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر