jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۸۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی والیبال ایران در هشتمین روز رقابت‌های جام جهانی از ساعت 5 و 30 دقیقه بامداد جمعه مقابل آرژانتین صف آرایی کرد. ملی‌پوشان ایران با نتیجه ۳ بر ۲ آرژانتین را شکست دادند و به چهارمین برد خود رسیدند. نتایج پنج‌ست این بازی به شرح زیررقم خورد:

ست اول: ۲۵ - ۲۷ آرژانتین/ ست دوم: ۲۳ - ۲۵ آرژانتین/ ست سوم: ۲۵ - ۱۹ ایران/ ست چهارم: ۲۵ - ۱۷ ایران/ ست پنجم: ۱۵ - ۱۰ ایران
تیم ملی امروز استراحت خواهد کرد و در نهمین روز رقابت‌ها روز یکشنبه از ساعت 13 و 50 دقیقه مقابل ژاپن میزبان مسابقات صف آرایی خواهد کرد. روسیه با شش قهرمانی همراه برزیل و آمریکا با دو مدال طلا، پرافتخارترین تیم‌های جام جهانی والیبال هستند. همچنین تیم‌های کوبا، ایتالیا و آلمان نیز هر کدام یک قهرمانی در جام جهانی والیبال دارند. سعید معروف، جواد کریمی، امیر غفور، پوریا یلی، پوریا فیاضی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، امیرحسین اسفندیار، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، محمدرضا حضرت‌پور و محمدرضا مؤذن ۱۳ بازیکن ایران در چهاردهمین دوره مسابقات جام جهانی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر