jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۶۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دانشجویان دانشگاه فرهنگیان می‌توانند در قالب طرح «چشم‌ها می‌گویند» گزارشگران افتخاری رادیو ایران در جریان پیاده‌روی اربعین شوند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس اعلام ستاد اربعین دانشگاه ها، هر‌ساله حضور عظیم و پرشور عاشقان حسینی در کربلای معلی در کنار موکب‌ها و خیمه‌های فراوانی که برای پذیرایی برپا می‌شود، صحنه‌های بسیار زیبا، عارفانه و نابی را خلق می‌کند. بر این اساس، به‌منظور شکوفایی و پرورش استعدادهای زائران در خوب دیدن و خوب بیان کردن احساسات و دیده ها، دانشجو ـ معلمان زائر می‌توانند هر روزه مشاهدات خود را از نهضت عظیم راهپیمایی حسینی(ع) در قالب فایل‌های صوتی سه تا پنج دقیقه‌ای آماده و به عنوان گزارشگر افتخاری از طریق رادیو ایران به گوش عموم مردم برسانند. علاقه‌مندان پیش از اعزام از طریق مراجعه به واحد فرهنگی پردیس یا مرکز و ارسال از طریق سیستم اتوماسیون به معاونت فرهنگی واجتماعی می‌توانند راوی جلوه‌های ناب اربعین حسینی باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر