jamejamonline
استان ها ایلام کد خبر: ۱۲۳۲۰۰۶ ۱۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۴:۳۱

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام از زائران اربعین خواست سفر خود را مدیریت کنند.

زائران اربعین سفر خود را مدیریت کنند

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ فرزاد یاسمی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ایلام در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: تردد زائران در شهر مهران و پایانه مرزی به سهولت در جریان است.

وی با اشاره به اینکه تمامی زیرساخت‌ها و بستر‌های لازم برای حضور زائران در پایانه مرزی مهران فراهم شده است، گفت: اتوبوس‌های درون شهری زائران را از پارکینگ‌ها و مسیر ۱۱ کیلومتری پل زائر تا پایانه مرزی مهران منتقل می‌کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با تاکید بر اینکه همکاران پلیس راهور و یگان ویژه از تردد وسایل نقلیه شخصی در مسیر ۱۱ کیلومتری پل زائر تا پایانه مرزی مهران جلوگیری می‌کنند، بیان کرد: برای حضور در پایانه مرزی از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

او در ادامه با تاکید بر همراه داشتن گذرنامه و یا برگه گذر موقت برای خروج از مرز اضافه کرد: به هیچ عنوان گذرنامه و یا برگه گذر موقت در مرز‌ها صادر نخواهد شد و از خروج افراد فاقد گذرنامه از مرز جلوگیری می‌شود.

سرهنگ یاسمی همچنین از زائران اربعین خواست سفر خود را مدیریت کرده و با رعایت توصیه‌های پلیسی و توجه به اطلاعیه‌های صادره از رادیو اربعین و صدا و سیما، پای در این سفر معنوی بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: