jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۱۸۸۶ ۱۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برنامه «نقل نقلستان» رادیو صبا میزبان عبدا... مقدمی نویسنده، طنزپرداز و روزنامه‌نگار می‌شود و با او گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی رادیو صبا، برنامه نقل نقلستان با هدف آشنایی مخاطبان با آثار و چهره‌های طنز پرداز روزهای زوج ساعت ۱۷ پخش می‌شود.
این برنامه که با اجرای مهدی فرج‌ا...ی روی آنتن می‌رود، روز دوشنبه ۱۵ مهر با عبدا... مقدمی گفت‌وگو می‌کند.
عبدا... مقدمی از سال‌های میانی دهه 70 شروع به نوشتن کرد. در سال‌های بعد به طنز علاقه‌مند شد و شروع به فعالیت و نوشتن در این زمینه کرد. فعالیت حرفه‌ای خود را با نوشتن ستون طنز «الو گل‌آقا» در هفته‌نامه گل‌آقا به اوج رساند. مقدمی در روزنامه‌های همشهری، خراسان، شهرآرا، خورشید، صبح‌نو و ... ستون طنز داشته است.
باقی قضایا، از اون لحاظ، به‌زبان آدم، مادرِ‌ما؛ زمین، گاز مجاز، دور دنیا با زیرشلواری و چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم نیز از جمله کتاب‌های اوست.
برنامه نقل نقلستان به تهیه‌کنندگی مژده آقامحمدی و با بازیگری امین ضیایی روی موج اف‌ام ردیف 5/105 مگاهرتز از رادیو صبا پخش می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند قسمت دوم و سوم این گفت‌وگو را روز چهارشنبه ۱۷ مهر و روز شنبه ۲۰ مهر بشنوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر